Зміни у структурі Університету

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут журналістики шляхом перетворення у

- ФАКУЛЬТЕТ ЖУРНАЛІСТИКИ

Запрошуємо відвідати офіційний сайт новоствореного факультету!

Викладачі кафедри відвідали вебінар з виявлення діпфейків

2 лютого 2022 р. відбувся вебінар для викладачів журналістики «‎Як виявити та розвінчати діпфейк». Організаторами цього та низки інших тематичних заходів стали Український інститут медіа та комунікації разом із IREX в Україні.

Михайло Кольцов, дата-аналітик Світового Банку, керівник відділу навчання YouControl розповів про способи та інструменти виявлення діпфейків, принципи фактчекінгу, сучасні тенденції у розвитку технологій створення діпфейків, а також зміну форм представлення фактчекінгової інформації тощо. Серед викладачів кафедри реклами та зв’язків з громадськістю до зустрічі долучились Таїсія Бєлофастова, Леонід Новохатько, Тетяна Ужанська, Дар’я Харамурза та Олег Яремчук.

Webinar DeepFake02

Webinar DeepFake03Webinar DeepFake04