Зміни у структурі Університету

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут журналістики шляхом перетворення у

- ФАКУЛЬТЕТ ЖУРНАЛІСТИКИ

Запрошуємо відвідати офіційний сайт новоствореного факультету!

Засідання кафедри 11 січня 2022 року

11 січня 2022 року відбулося засідання кафедри реклами та зв’язків з громадськістю. Під час засідання були розглянуті питання про готовність до проведення зимової екзаменаційної сесії, проміжне оцінювання результатів практики студентів ІV курсу, пролонгацію робочих програм навчальних дисциплін ІІ семестру. Також відбулось обговоренння пропозицій до каталогу вибіркових дисциплін для студентв І курсу і змін до методичних рекомендацій з написання магістерського проєкту. Було рекомендовано подати на сертифікацію ЕНК  «Спічрайтинг і копірайтинг».