Практичне заняття в інформаційному агентстві “Укрінформ”

 

20161103 1051373 листопада 2016 року студенти 2 курсу спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю»  відвідали національне інформаційне агентство «Укрінформ» у рамках навчальної дисципліни «Організація роботи прес-служб».

Студенти змогли не лише побачити роботу інформагентства зсередини, а й відвідати прес-конференцію «Понад півмільйона вчителів в Україні заговорять англійською». Юні рекламісти стали спостерігачами на презентації унікальної системи вивчення англійської назви «Lingva.Skills» для українських викладачів, науковців та студентів.

20161103 101603

Захід відбувся за участі першого заступника Міністра освіти і науки України Володимира Ковтунця, Голови Асоціації інноваційної та цифрової науки Станіслава Куценка, методолога соціального проекту вивчення іноземних мов «Lingva.Skills» Віталія Зубкова та проректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка, професора Петра Беха. Спікери зазначили, що проект став одним із найпопулярніших за останні роки, адже за місяці зібрав майже 2 мільйони заявок. Окрім того, вони запрошували до участі усіх бажаючих.

     Від відвідування прес-конференції студенти отримали не лише задоволення, а й цікавий досвід щодо організації та проведення прес-заходів, який обов'язково застосують у майбутньому. 

Павлів Катерина,

студентка 2 курсу 

групи РЗГб-1-15-4.0д

 

 

Інститут у соціальних мережах