Комунікація в епоху пост-правди від Ярини Крючковської

DSC 025830 листопада 2016 року Ярина Крючковська провела лекцію для 3 курсу спеціальності «Реклама та зв`язки з громадськістю» на тему: «Комунікація в епоху пост-правди».

Ні для кого не секрет, що ми живемо в час постійних змін, і те, про що рік тому ще ніхто навіть не знав, — зараз стає реальністю. Тому важливим є правильно зрозуміти поняття «епохи пост-правди» і знати, як нам, майбутнім спеціалістам із комунікацій, в цю епоху працювати.

Ярина провела невеликий інтерактив для студентів, щоб вони краще зрозуміли циркулювання інформації в сучасному просторі. Декільком волонтерам було запропоновано вистукати на столі ритм відомої пісні, а іншім – її вгадати. Не всі впоралися зі завданням, адже в голові при цьому виконавець чує мелодію, а оточуючі сприймають лише ритм. Так і з інформацією – ми намагаємось щось відтворити, але кожен інтерпретує це по-різному.
Тому нашою ціллю є донести інформацію таким чином, щоб вона була максимально зрозумілою аудиторії.
Лектор розказала про важливі аспекти комунікації – увагу та довіру, — а також як їх завоювати; навела безліч прикладів з новин та просто незвичайних ситуацій; навчила, як «смачно» подавати факти і чим «приправляти» історії.
Студенти отримали майже ейфорійне задоволення від виступу і подякували Ярині шаленими оплесками. Сподіваємось, що ця чудова талановита людина ще не раз завітає до нашого Університету!

DSC 0256 DSC 0272

Інститут у соціальних мережах