Міжнародний форум із інформаційної безпеки у Київському Університеті імені Бориса Грінченка

l vZJoUrQaw

10 грудня кафедра реклами та зв’язків з громадськістю Інституту журналістики Київського університету ім. Б.Грінченка провела черговий Форум із питань інформаційно-комунікаційної безпеки «ІНФОРМАЦІЙНА ВІЙНА В УКРАЇНІ: АКТУАЛЬНІ ТРЕНДИ».

У Форумі взяли участь 67 учасників (Білорусь, Ізраїль, Німеччина, Казахстан), 15 спікерів, троє з котрих виходили на скайп-зв'язок з міст Мінськ, Бонн та Хайфа.

З привітаннями до учасників Форуму звернулися: заступник директора Інституту журналістики Тетяна Поліщук, завідувач кафедри Леонід Новохатько, керівник Управління зв’язків з громадськістю Збройних сил України Богдан Сеник та представник кафедри військової журналістики Військового інституту Київського національного університету ім. Т. Шевченка, В.Король.

 Спектр питань, висвітлених на Форумі, був достатньо широкий – від кібер-шпигунства до визначення базових термінів та понять у системі інформаційної безпеки. Великий інтерес учасників викликав виступ майора Армії оборони Ізраїлю, Віктора Верцнера, який поділився досвідом розбудови системи інформаційної безпеки в ЦАХАЛі. Багато дискусій було навколо виступів Олександри Верголяс щодо ролі та значення громадськості в розбудові системи національної інформаційної безпеки. Цікавими були доповіді Сергія Нестеренка про кібер-шпигунство та Ярослава Деркаченка про психотропну зброю.

Аніта Грабська (Німеччина), Єрмек Наримбай (Казахстан) та Володимир Чуденцов (Білорусь), розповіли про те, як виглядає ситуація із інформаційною війною в Україні за межами країни.

Окрім студентів-грінченківців, слухачами на Форумі були курсанти спеціальності «Військова журналістика» Військового інституту Київського національного університету імені Т.Шевченка, а також Академії СБУ та Військово-дипломатичної академії.

Підбиваючи підсумки Форуму, учасники прийняли рішення про продовження розпочатої дискусії у віртуальному форматі, зокрема, представивши свої презентації в групі Форуму на віртуальному майданчику за адресою: https://www.facebook.com/events/1145059722247696/.

 

 3TYCLkuDg-0  NDlr9rnlYJI   16kCjDpGLQo

Інститут у соціальних мережах