Прес-офіцер «залізної» 24-ї механізованої бригади провів майстер-клас для студентів грінченківців

Фітьо514 грудня кафедра реклами та зв’язків з громадськістю організувала майстер-клас прес-офіцера «Залізної» 24 механізованої бригади, Володимира Фітьо для студентів піарників, рекламістів та журналістів.

Старший лейтенант Фітьо два роки знаходиться в зоні АТО, забезпечуючи зв'язок своєї бригади із українськими та іноземними ЗМІ, формуючий позитивний образ свого підрозділу та імідж Збройних сил України в цілому.

Розповідаючи про свою роботу, прес-офіцер показав увесь спектр особливостей, специфіки роботи із інформаційними потоками в рамках сучасного збройного конфлікту. Зокрема розкрив роль і значення телебачення, інтернет-видань, друкованих ЗМІ, а також соціальних мереж. На багатьох прикладах Володимир продемонстрував як в інформаційному плані діє проти України Російська Федерація та створені агресором псевдо республіки - ЛДНР. Навів декілька прикладів фейків, що були спрямовані на знищення іміджу ЗСУ, і як з ними боролися.Підбиваючи підсумки зустрічі, Володимир Фітьо наголосив на необхідності отримання студентами, що працюють в інформаційній сфері, широкого спектру знань, від IT до юридичних питань.

Фітьо9 Фітьо12 фІТЬО3 фІТЬО4

Інститут у соціальних мережах