Студенти 1 курсу кафедри реклами та зв’язків з громадськістю поділилися першими враженнями про навчання в Університеті та своє студентське життя.

rzgb 01

Студенти-першокурсники  діляться своїми враженнями про Університет: навчання, викладачів, нових друзів, перше враження, розповідають про свої цілі та мотивацію. 

 

«ЗНО, результати, подача документів, посвята - і от я вже студентка. Спочатку було дуже важко усвідомити, що дитяче життя закінчилося, але навчання захопило з перших тижнів, і чим далі - тим воно стає цікавішим. Все в університеті було новим і цікавим, а приязні викладачі одразу налаштували на працю.

На перших тижнях нам потрібно було розібратися з усіма деталями студентського життя, та це було не важко завдяки нашим координаторам, які і досі дають нам корисні поради та настанови. В моїй групі зібралися дуже цікаві і різнобічні особистості, тому мені вдалось одразу знайти спільну мову з усіма. А також в університеті немає такої рутини як у школі, кожен день тут відбувається щось нове та цікаве, тому можна з легкістю ходити на навчання як на свято і, крім знань, отримувати позитивні емоції. Попереду в мене ще багато цікавого і я з нетерпінням насолоджуюсь студентським життям».


Приємська Ксенія

 

« Всього за півмісяця навчання я зрозуміла, що мій університет - це надзвичайне місце. Воно не тільки зближує людей, об’єднанних однією метою, а й допомагає їм втілити їхні ідеї у реальність! Це саме те місце, де я мріяла навчатися, щоб повністю реалізувати свій потенціал. Я дуже рада, що вже з перших днів я знайшла людей, які близькі мені за духом, прагнуть до самовдосконалення та ні в якому разі не хочуть стояти на одному місці. Це, знаєте, підштовхує мене до дій, до роботи над собою, до ще активнішого саморозвитку. Я вдячна чи то долі, чи то моїй вдачі, що вступила саме до Київського університету імені Бориса Грінченка, бо це дійсно прогресивний навчальний заклад, який залучає усі ресурси, включно з досвідом викладачів, новітніми технологіями, розвитком медіа, задля виховання дійсно достойних спеціалістів нашого часу. Я впевнена, що далі буде ще більше!»

Велерія Снопкова

 

«Як не дивно , але моє враження від першого дня ніяк не змінилося після третього тижня навчання . Під час першої зустрічі , при знайомстві, нам розповідали про курс навчання і ,чесно кажучи, назви
дисциплін мене лякали. Але завдяки новітньому підходу викладачів та підтримці координаторів кожна пара проходить цікаво та невимушено. Викладачі з гумором пояснюють тему, іноді розбавляючи лекції різними цікавими історіями із власної практики, що здорово мотивують йти далі. Також хочеться виділити сучасний зовнішній вигляд університету -  він просто вражає. На мою думку, ідея з координаторами є дуже вдалою, вони за лічені хвилини стали моїми найкращими друзями , які діляться особистим досвідом , розповідають про нюанси студентського життя.

Університет Грінчека в серці назавжди!»

Білоус Валерія

Щиро бажаємо студентам гарного навчання та незабутніх студентських років, завзято йти до мети та досягати всіх цілей! 

 

 

 

Інститут у соціальних мережах