Події кафедри реклами та зв’язків з громадськістю

kaf rzg 01061 червня 2020 року відбулося дистанційне засідання кафедри реклами та зв’язків з громадськістю за участю заступника директора Інституту журналістики з навчальної роботи Росінської Олени Анатоліївни.

1405 stil 114 травня 2020 р. кафедра реклами та зв’язків з громадськістю провела дистанційний науково-практичний захід. Понад 20 теоретиків і практиків, викладачів і менеджерів, дистанційно на онлайн-платформі Zoom, обговорили сучасні рекламні та PR-комунікації.

16 квітня 2020 року відбулося дистанційне засідання кафедри реклами та зв’язків з громадськістю. На порядку денному постали питання про хід
підготовки електронних навчальних курсів, затвердження тем магістерських робіт та організацію роботи студентів з їхньої підготовки. Також було
розглянуто зміни у навчально-методичній документації, планах підготовки бакалаврів та магістрів.

27 березня 2020 року відбулося дистанційне засідання кафедри реклами та зв’язків з громадськістю. 100% штатних викладачів та сумісників
приєднались до обговорення актуальних питань. Центральною темою засідання стала практика дистанційного навчання в період карантину. Колеги обмінялись досвідом та поділились ефективними методиками викладання в онлайн-режимі. Окремо визначили плани дистанційної роботи на найближчі тижні.

chomy 120 лютого в День вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні куратори 1 курсу кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Ілля Юрійович Афанасьєв, Олег Михайлович Яремчук та Дар’я Вікторівна Харамурза провели тематичну екскурсію місцями Києва "Маршрут пам'яті".

29 січня відбулась нарада щодо організації практики студентів 4 курсу в 2020-2021 навчальному році за участі проректора з науково-методичної та навчальної роботи Олексія Борисовича Жильцова. Під час наради було визначено основні напрями роботи й терміни подачі кафедрами переліку баз практики.

Сторінка 1 із 13