Події кафедри реклами та зв’язків з громадськістю

vypusk

Колектив кафедри реклами та зв’язків з громадськістю щиро вітає старшого викладача Олега Михайловича Яремчука з успішним захистом дисертації за спеціальністю дизайн та здобуттям наукового ступеня кандидата мистецтвознавства.

Бажаємо колезі подальшого професійного розвитку, успішного втілення творчих і наукових задумів, натхнення, сил та наснаги!

Вручення Галині Горбенко почесного звання Заслуженого працівника освіти України від Віталія Кличка

Щиро вітаємо Галину Василівну Горбенко, доцента кафедри реклами та зв’язків з громадськістю, директора Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка з присвоєнням почесного звання Заслужений працівник освіти України!

Бажаємо сил, натхнення та нових успіхів!

Gorbenko nagoroda

Конкурс «Grinch SlideFight 2021»

Увага, шановні студенти!

У рамках Грінченківської декади оголошується конкурс «Grinch SlideFight 2021» - виняткова можливість для кожного випробувати свій power-skill у PowerPoint! Завдання – створити один слайд, на якому презентувати Бориса Грінченка.

vypusk

16 листопада 2021 р. у рамках святкування Дня Інституту журналістики студенти освітньої програми «Реклама і зв’язки з громадськістю» та викладачі кафедри відвідали гостьову лекцію начальниці Управління з питань реклами КМДА Оксани Поліщук.

Сторінка 1 із 22