Події кафедри реклами та зв’язків з громадськістю

Volcano on the Dnieper4-6 червня відбувся фестиваль повітряних куль «Монгольф’єрія», до організація якого долучився викладач нашої кафедри Віктор Шиян. Протягом цих днів у небо Макарівського району поблизу Києва щоденно підіймалися понад 20 повітряних куль. Повітроплавні екіпажі прибули з різних міст України, щоб познайомити учасників із вражаючим світом повітроплавання.

MS21 920 травня 2021 року в межах Фестивалю науки пройшов науково-практичний семінар «Сучасне медіазнавство: теорія і практика» (модератор – доктор філологічних наук професор кафедри видавничої справи Інституту журналістики Вікторія Людвігівна Іващенко).

Volcano on the Dnieper17 травня 2021 р. відбувся науково-практичний семінар «Взаємодія закладів освіти з роботодавцями в галузі реклами та PR», організований нашою кафедрою. Семінар об’єднав представників роботодавців, академічної спільноти, а також експертів-практиків, викладачів, студентів і випускників кафедри.

Volcano on the DnieperДнями  у мережі Інтернет став доступним  документальний короткометражний фільм, знятий спільними зусиллями групи викладачів і студентів Київського університету імені Бориса Грінченка у партнерстві з низкою інших осіб і організацій.

sokolovska 16 квітня 2021 р. відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, із галузі знань «Журналістика». Цього року конкурс відбувся на базі Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

Вітаємо доцента кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Інституту журналістики Університету Грінченка Бєлофастову Таїсію Юріївну з оголошеною подякою від Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за сумлінну працю, високий професіоналізм , вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти та з нагоди Міжнародного жіночого дня!

Belofastova

Сторінка 1 із 21