Події кафедри реклами та зв’язків з громадськістю

Volcano on the Dnieper4-6 червня відбувся фестиваль повітряних куль «Монгольф’єрія», до організація якого долучився викладач нашої кафедри Віктор Шиян. Протягом цих днів у небо Макарівського району поблизу Києва щоденно підіймалися понад 20 повітряних куль. Повітроплавні екіпажі прибули з різних міст України, щоб познайомити учасників із вражаючим світом повітроплавання.

Volcano on the Dnieper17 травня 2021 р. відбувся науково-практичний семінар «Взаємодія закладів освіти з роботодавцями в галузі реклами та PR», організований нашою кафедрою. Семінар об’єднав представників роботодавців, академічної спільноти, а також експертів-практиків, викладачів, студентів і випускників кафедри.

29 грудня 2020 року відбулося дистанційне засідання кафедри реклами та зв’язків з громадськістю. На порядку денному постали питання про завершення навчального процесу, результати форуму роботодавців та підготовку до акредитації бакалаврської програми.

15 грудня 2020 року відбулась зустріч із представниками роботодавців для обговорення проєкту змін освітньої програми бакалаврів за спеціальністю «Реклама і зв’язки з громадськістю».

Сторінка 1 із 2