DSC06250
Контактна інформація

t.bielofastova@kubg.edu.ua
вул. М. Тимошенка 13-Б, каб. 110

Бєлофастова Таїсія Юріївна

Координатор з науково-методичної та навчальної роботи, доцент

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат педагогічних наук, доцент

Біографія

Освіта та професійна діяльність

У 1997 р. закінчила Київський національний університет культури і мистецтв, за спеціальністю «Культурологія» (соціальний педагог), отримавши диплом з відзнакою. 

По закінченню університету продовжила свою діяльність в колективі як викладач, читаючи такі навчальні дисципліни, як «Риторика», «Організація і методика діяльності закладів культур», «Методика викладання фахових дисциплін».  

У 2003 р.  захистила кандидатська дисертація на тему «Педагогічні засади діяльності музею як соціально-культурного центру». 

Вчене звання доцента отримала у 2004 р. 

Закінчила докторантуру КНУКіМ (2011 р.)

З 2012 по 2017 рр. працювала проректором з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи у Київському університеті імені Бориса Грінченка, професором кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Інституту журналістики Університету Грінченка (дотепер - доцентом)

Робота в комісіях КМДА та підпорядкованих їй районних управлінь, відділів (на громадських засадах): 

 • заступник голови Комісії з відбору кандидатур на заміщення вакантної посади директора Комунального комплексного позашкільного навчального закладу «Київський міський будинок учителя» (2016 р.)
 • член робочої групи з розроблення Програми вивчення стану роботи місцевих органів управління освітою та навчальних закладів щодо національно-патріотичного виховання учнів (2016 р.);
 • робота в Комісіях по призначенню Премії Київського міського голови кращому учню столиці та Премій / Стипендій Київського міського голови кращим студентам столиці.
 • Участь в роботі організаційного комітету з розробки Положення про реалізацію спортивно-оздоровчої програми для школярів м.Києва «Лідерство, спорт, успіх!» (2016 р.)
 • Участь в роботі організаційного комітету з розробки Положення про Фестиваль шкільних груп підтримки Оболонського району м.Києва за програмою спортивних ігор «Вперед, Оболонь!» (2016 р.)

Професійний і науковий інтерес

Підготовка фахівців з реклами та PR в Україні: сучасний стан та перспективи розвитку. Формування риторичної культури та розвиток комунікативної компетентності студентів. Застосування технології PR  у гуманітарній сфері, пошук ефективного рішення.

Інше

Громадська діяльність

- членство в Міжнародній громадській організації "Федерація жінок за мир у всьому світі";

- переможниця міської конкурсної програми КМДА «Киянка року - 2016» в номінації «За внесок жінки в розвиток духовності».

Відзнаки КМДА: 

 • Почесна Грамота Київського міського голови «За вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання учнівської молоді, розвиток національної освіти, високу професійну майстерність та з нагоди Дня працівників освіти» (02 жовтня 2016 р.); 
 • Почесна Грамота Київського міського голови «За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти України та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва» (23 березня 2004 р.)

Відзнаки за напрямами діяльності:

 • формування активної громадянської позиції та високих моральних переконань молоді (Подяка Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі; Подяка Асоціації українських правників; Диплом І ступеня V Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» за керівництво молодіжним культурологічним проектом «Україна…. В цьому слові для мене все»; Подяка та Грамота головного лікаря Київського міського клінічного Госпіталю ветеранів війни за ініціювання та впровадження проектів національно-патріотичного спрямування (2015 р., 2016 р.).
 • професійна та громадська діяльність, спрямована на соціальну підтримку різних соціально-демографічних груп населення (Подяка директора Департаменту соціальної політики виконавчого органу київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за громадську діяльність, спрямовану на підтримку дітей з інвалідністю м.Києва; Подяка Голови правління Міжнародної громадської організації «Цивілізація культури духовності і розвитку» за залучення студентів до благочинної діяльності та пропагування серед молоді ідеї відповідальності за життя суспільства); Диплом І ступеня VІ Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» за керівництво молодіжним соціальним проєктом «Калейдоскоп університетських ініціатив «Грінченківська весна»» (2016 р.) 
 • сприяння розвитку спорту серед студентської молоді міста Києва (Диплом І ступеня Футбольної асоціації студентів Києва за організацію, підтримку та сприяння розвитку студентської футбольної команди; Подяка президента Фан-клубу ФК «Динамо-Київ»).
 • підтримка міжнародних та всеукраїнських фестивалів, конкурсів мистецтв (Грамота Віце-прем’єр міністра, міністра культури України В.Кириленка; Подяки директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації О.Фіданян); Подяка президента Всеукраїнської музичної олімпіади «Голос Країни»).
Powered by SobiPro

Інститут у соціальних мережах