Події кафедри реклами та зв’язків з громадськістю

Вручення Галині Горбенко почесного звання Заслуженого працівника освіти України від Віталія Кличка

Щиро вітаємо Галину Василівну Горбенко, доцента кафедри реклами та зв’язків з громадськістю, директора Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка з присвоєнням почесного звання Заслужений працівник освіти України!

Бажаємо сил, натхнення та нових успіхів!

Gorbenko nagoroda

Конкурс «Grinch SlideFight 2021»

Увага, шановні студенти!

У рамках Грінченківської декади оголошується конкурс «Grinch SlideFight 2021» - виняткова можливість для кожного випробувати свій power-skill у PowerPoint! Завдання – створити один слайд, на якому презентувати Бориса Грінченка.

stud Tkachuk 00Юлія Ткачук, студентка IV курсу
ОПП “Реклама і зв’язки з громадськістю” протягом чотирьох тижнів проходила виробничу практику зі спеціалізації на базі "UA: Суспільне мовлення". За цей час вона підготувала 14 caption-відео для Facebook-сторінки “Суспільне: Київ”. Загальна кількість переглядів роликів складає вже близько 1 мільйона 200 тисяч.

Вітаємо Аліну Безп’ятчук,
студентку ІІІ курсу освітньої програми-професійної “Реклама і зв’язки з громадськістю”
із обранням експертом* Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти за спеціальністю 61 “Журналістика”!

13 січня 2021 року студенти IV курсу освітньої програми «Реклама та зв’язки з громадськістю» успішно захистили першу частину виробничої практики зі спеціалізацій «Digital-продакшн» та «Сучасні івент-практики».

Сторінка 1 із 8