10 березня 2021 р., середа, 13.10 год., онлайн

ЗАСІДАННЯ

кафедри журналістики та нових медіа

Протокол №9

1. Про підвищення кваліфікації за фаховим модулем викладачів кафедри у 2021 році (викладачі кафедри).

2.  Затвердження графіка відкритих занять викладачів кафедри, які братимуть участь у конкурсі на заміщення вакантних посад (викладачі кафедри)

3. Рекомендація до друку навчального посібника проф. Зражевської Н.І. «Теорія медій та суспільства» (викладачі кафедри)

4. Обговорення результатів експертизи ЕНК «Практики комерційної комунікаційної діяльності» (ОП Медіакомунікації, магістри) (проф. Георгієвська В.В., викл. Мельниченко А.В.)  (експерти: доц. Хамедова О.А., ст. викл. Ужанська Т.І.).

5. Про підготовку до проведення конкурсу журналістської творчості для старшокласників «НОВІ В МЕДІА» (доц. Лісневська А.Л.)

6. Науково-методологічний семінар-тренінг «Наративний аналіз сучасних медіатекстів» (проф. Зражевська Н.І.)

7. Різне.

Див. Архів анонсів кафедри журналістики та нових медіа