11 березня 2020 р., середа, 13.10 год., ауд. 111

ЗАСІДАННЯ

кафедри журналістики та нових медіа

Протокол №8

1. Затвердження програм практики (навчальної, виробничої (за галузями), виробничої (за спеціалізаціями), переддипломної) (інформують: Гандзюк В.О., Журавська О.В., Досенко А.К., Лісневська А.Л., Дяченко М.В.)
2.  Про розширення баз практичної підготовки фахівців (викладачі кафедри)
3. Обговорення відкритих занять доц. Фруктової Я.С., Журавської О.В. (викладачі кафедри)
4. Про стан підготовки до виробничої практики зі спеціалізації на 4 курсі (денна форма) студентів спеціальності «Журналістика» (інформують: доц. Бадрак Б.М., ст. викл. Ратушний Р.Я.)
5. Про підготовку до проведення конкурсу журналістської творчості для старшокласників «НОВІ В МЕДІА» (доц. Лісневська А.Л.)
6. Про підвищення кваліфікації викладачів кафедри у 2020 році.
7. Науково-методологічний семінар-тренінг «Методи аналізу зовнішньої політики як інструменти висвітлення міжнародних подій» (викл. Гондюл О.Д.); науково-методологічний семінар «Неформальна медіаосвіта в Україні: наукова рефлексія» (доц. Фруктова Я.С.)
8. Обговорення стану виконання бакалаврських кваліфікаційних робіт студентів 4 курсу денної форми навчання (викладачі кафедри).
9. Різне.

Шановні студенти!
Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній онлайн-конференції «Інтернет-журналістика та новітні технології в сучасних медіа», яка відбудеться 1 квітня 2020 р.

(заочна форма участі) на кафедрі журналістики та нових медіа Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка.

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ:
1. Історичні, теоретичні, технічні аспекти інтернет-журналістики
2. Інтернет-медіа, портали, блоги, соціальні мережі
3. Конвергентна редакція: структура і склад
4. Конвергентний текст як основний продукт інтернет-журналістики
5. Проблеми на шляху поширення інтернет-журналістики
6. Мультимедійний та трансмедійний сторітелінг
7. Класифікація цифрових новин, візуалізація даних
8. Гейміфікація журналістики, доповнена реальність (AR) і віртуальна реальність (VR)
9. Мобільна журналістика.

ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Див. Архів анонсів кафедри журналістики та нових медіа