Студентські гуртки

Студентське творче фотооб’єднання «GrinBo»

«GrinBo» - спілка креативних студентів, яких об'єднує любов до фотографії.

Мета: залучати до навчання студентів, які мають нахил до фотографії та фотожурналістики.

Завдання: підвищення рівня знань та кваліфікації майбутніх спеціалістів в галузі журналістики та фотомистецтва.

Форма навчання: проведення зі студентами спільних семінарів, фотозйомок, обговорення фотовиставок та всіх подій, що стосуються історії та сучасної фотографії. Підготовка та проведення фотовиставок членів творчого фотооб’єднання «GrinBo».

Звіт про роботу об’єднання в кінці семестру – фотовиставка в університеті.

Керівник - Ратушний Роман Ярославович, старший викладач кафедри журналістики та нових медіа.

Студентський науковий гурток "Неформальна медіаосвіта"
Діє на базі Медіашколи Грінченка (триває реорганізація - Київський центр медіаосвіти) https://www.facebook.com/kyivmediacenter
Мета: дослідити на практиці сучасні зміст, форми та методи неформальної медіаосвіти різних цільових груп.
Завдання:
1. долучити студентів журналістів до аналізу сучасної теорії та практики неформальної медіаосвіти;
2. залучити студентів до тренерської діяльності в онлайн та офлайн форматах (50% тренерів Медіашколи Грінченка - студенти ІЖ);
3.навчити діагностувати та аналізувати індивідуально-типологічні характеристики цільової аудиторії, зокрема педагоги, психологи, старшокласники, визначати ефективність медіаосвітньої діяльності.
Керівник - Яна Станіславівна Фруктова, доцент кафедри журналістики та нових медіа.
Староста - Ходієва Софія, студентка 2 курсу.

Студентський гурток мовного сторітелінгу

Діє на базі університетського мовного просвітницького проекту «СловОпис» (Сайт СловОпис, сторінка у Facebook – понад 50 тисяч підписників, профіль в Instagram – 3 тисячі підписників).

Мета: навчити студентів створювати цікаві журналістські матеріали з урахуванням сучасних тенденцій, а саме - з використанням інструментів сторітелінгу.

Завдання: створення ряду просвітницьких публікацій з елементами, прийомами та структурою сторітелінгу на тему вивчення української мови, правильного написання слів, популяризації рідковживаних слів тощо.

Керівник - Тамара Іллівна Куцай, доцент кафедри журналістики та нових медіа.

Староста – Катерина Лузан, студентка 5 курсу.

Студентський літературний гурток "Зав'язь"

Мета: Реалізувати творчий потенціал студентів та навчитися користуватися якнайповнішим інструментарієм для написання художніх текстів.
Завдання:
1. Знайти однодумців, які люблять і вміють писати.
2. Розкрити літературні здібності та створити комфортну атмосферу для творчості.
3. Показати розмаїття творів та підходів до писання, отримати швидкий відгук про власні тексти.
4. Навчитися критикувати літературу, приймати критику та дискутувати.

Кількість учасників: 47.
Зустрічі відбуваються у кожен перший вівторок місяця.

Керівник - Василь Миколайович Пастушина, старший викладач кафедри журналістики та нових медіа.