Події кафедри журналістики та нових медіа

vypusk

24 листопада 2021 р. викладачі, студенти кафедри журналістики та нових медіа Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка долучилися до міжнародного онлайн-семінару «Стандарти журналістики в епоху цифрових медіа. Робота репортера».

vypusk

16 листопада 2021 р. до святкування п’ятої річниці існування Інституту журналістики Університету Грінченка долучився поважний спікер, менеджер у сфері масових комунікацій Роман Петренко

vypusk

11 листопада 2021 року відбулась перша Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «СУЧАСНА НАУКА: КОМУНІКАЦІЙНІ АСПЕКТИ ХХІ СТОЛІТТЯ». Організаторами заходу виступили кафедра журналістики та нових медіа Київського університету імені Бориса Грінченка та кафедра міжнародної економіки Державного університету економіки і технологій.

17 вереснія журналістка онлайн-видання «Заборона» Поліна Вернигор провела майстер-клас студентам Інституту журналістики. Дистанційна зустріч для студентів ІІІ курсу була інформативною й корисною, адже спікерка відкрила завісу особливих аспектів роботи репортерів у інтернет-медіа.

Сторінка 1 із 25