Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут журналістики шляхом перетворення у


- ФАКУЛЬТЕТ ЖУРНАЛІСТИКИ


Запрошуємо відвідати офіційний сайт новоствореного факультету!

 

Події кафедри журналістики та нових медіа

!1 червня 2022 року  викладач кафедри журналістики та нових медіа  В.П. Грисюк  захистив дисертацію «Репрезентація сексуальності в українських масмедіа (на матеріалах українського телебачення та онлайн-ЗМІ за 2018-2020 рр.)» на здобуття ступеня PhD зі спеціальності «Журналістика». 

23-24 червня 2022 року в Лондоні (Велика Британія) відбулася щорічна конференція "Educating Generation Z: challenges, changes and anticipating the future of journalism education" ("Навчання покоління Z: виклики, зміни та передбачення майбутнього журналістської освіти"), яку організовує Асоціація журналістської освіти Великої Британії (AJE).

vypusk

12-13 травня у місті Орхус (Данія) відбулася EJTA Teachers’ Conference (Конференція для викладачів журналістики від Європейської асоціації підготовки журналістів) у Данській школі медіа та журналістики. Інститут журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка представляла на конференції викладачка кафедри журналістики та нових медіа Гондюл Олександра Дмитрівна.

vypusk

22 квітня 2022 року відбулась зустріч членів Європейської асоціації підготовки журналістів (EJTA) в онлайн-форматі. Темою дискусії EJTAlk 7 було питання мігрантів та біженців, останніх досліджень з цього питання, а також обмін досвідом щодо навчання студентів-журналістів у контексті теми міграції. До дискусії від Інституту журналістики долучилась Гондюл Олександра Дмитрівна, викладачка кафедри журналістики та нових медіа. 

26 січня 2022 року викладачі кафедри журналістики та нових медіа взяли участь в онлайн-семінарі «‎Як знаходити та перевіряти джерела інформації», що провела Марина Сингаївська, заступниця генерального директора УНІА «‎Укрінформ».

vypusk24 січня 2022 року на кафедрі журналістики та нових медіа пройшла вікторина «Соборність від А до Я». Ініціаторами та організаторами виступили Досенко Анжеліка Костянтинівна та студенти Іщук Антон і  Гаюк Юлія першого курсу спеціальності «Журналістики».

Сторінка 1 із 27

Інститут у соціальних мережах