Події кафедри журналістики та нових медіа

17 вереснія журналістка онлайн-видання «Заборона» Поліна Вернигор провела майстер-клас студентам Інституту журналістики. Дистанційна зустріч для студентів ІІІ курсу була інформативною й корисною, адже спікерка відкрила завісу особливих аспектів роботи репортерів у інтернет-медіа.

khamedova monografiya 112 травня 2021 року в межах Фестивалю науки – 2021 в Інституті журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася презентація монографії доцента кафедри журналістики та нових медіа Ольги Хамедової.

15 квітня в онлайн форматі відбулася ІІ Всеукраїнська інтернет-конференція здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Професійна підготовка фахівців у галузі журналістики, реклами та PR», організована кафедрою соціальних комунікацій МДУ. В конференції брали участь студенти, магістранти, аспіранти та викладачі різних ЗВО України, зокрема студенти кафедри журналістики та нових медіа Інституту журналістики Університету Грінченка.

Сторінка 1 із 25