Події кафедри журналістики та нових медіа

ms jur 1Впродовж трьох років проєкт з медіаграмотності «Mediaschool Grinchenko University» збирає на навчання київських слухачів, а цього року під час пандемії вийшов на всеукраїнський рівень. Викладачі та студенти-практики кафедри журналістики та нових медіа традиційно взяли участь у проєкті, але цього разу - у дистанційному форматі.

kunina 1На кафедрі журналістики та нових медіа Київського університету імені Бориса Грінченка 30 квітня 2020 року в онлайн форматі на платформі Zoom відбулась зустріч із спікером з Азербайджану, доктором філософських наук, завідувачем відділу Бакинського міжнародного центру мультикультуралізму Ірною Куніною.

moda mirror 1Онлайн-зустріч з Анною Мельниченко – екс-головним редактором модного журналу «Дзеркало моди», PR-менеджером сучасної вітчизняної б’юті індустрії відбулася 23 квітня.

Викладачі кафедри журналістики та нових медіа приділяють значну увагу підвищенню професійного рівня. Час карантину не є винятком. Наприклад, старший викладач кафедри Оксана Одаренко поглиблює свої знання у царині психології та менеджменту, навчаючись на Лідерському модулі в рамках циклу тренінгів, що відбуваються у Київському університеті імені Бориса Грінченка.

nakonechna 19 квітня в межах кураторської години для студентів першого та другого курсів спеціальності «Журналістика» була організована зустріч на платформі ZOOМ з журналісткою телеканалу Україна Діаною Наконечною, яка поділилася досвідом створення якісного контенту в умовах дистанційної роботи та карантину.

slobodyan 18 квітня у межах вивчення навчальної дисципліни  «Агенційна журналістика» для студентів 1 курсу спеціальності «Міжнародна журналістика»  відбулася зустріч з журналісткою, відеоредактором «Громадського Радіо» Наталкою Слободян, яка розповіла про створення текстів аудіо- та відео-контентів в умовах карантину.

Сторінка 1 із 20