Події кафедри журналістики та нових медіа

keys 122 грудня 2020 року, Інститут журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка отримав перемогу у номінації «Кращий внесок у Ціль сталого розвитку №9 «Промисловість, інновації та інфраструктура» під час фіналу ХХІ Конкурсу кейсів з корпоративної соціальної відповідальності, мета якого - популяризувати КСВ практики українських інституцій та нагородити кращі з них за сталий внесок у розвиток суспільства. Конкурс проводиться вже 11 років.

mf114 грудня 2020 року розпочав свою роботу триденний онлайн-марафон для абітурієнтів «Журналістика online», який ініційований доцентом кафедри журналістики і нових медіа Анжелікою Досенко.

LF 1Майстер-клас доценток кафедри журналістики та нових медіа  Аліни Лісневської та Яни Фруктової «Як підвищіти ефективність онлайн-викладання? Специфіка відеокомунікації «викладач-студент» успішно відбувся 8 грудня.

Youthquake 17 грудня 2020 року, в межах Грінченківської декади відбувся захід для студентів 1 курсу спеціальності «Міжнародна журналістика» - «Дискусійний онлайн-хаб для молоді «Youthquake - дипломатія: як ми можемо змінити світ. Досвід Бориса Грінченка». Організаторка: Гондюл Олександра Дмитрівна, викладачка кафедри журналістики та нових медіа.

vernyhor 123 листопада 2020 р. у межах дистанційного навчання на парі з "Крос-медійної журналістики" для студентів третього курсу спеціальності "061 Журналістика" пройшла зустріч з журналісткою інтернет-видання Bit.ua Поліною Вернигор.

iryna jur 1В межах відзначення Дня Інституту журналістики 16 листопада відбулась  онлайн-зустріч випускниці  Ірини Яковенко зі студентами 1 курсу. Ірина Яковенко - головна випускова редакторка Головної редакції маркетингу, прес-заходів та арт-проєктів Національного агентства України Укрінформ.

Сторінка 1 із 22