"Життя навколо нас"

 

vystavka 1У наш час фотографія насправді стала масовим явищем. Без неї не можна уявити сучасного життя. Мрія винахідників фотографії зробити її доступною, збулася з моменту появи цифрових камер. Від соціальних мереж до виставкових залів, реклами бачимо світлини, зроблені людьми різного віку, статі, професії. Фотознімки відіграють надзвичайно важливу роль у фотожурналістиці. Тому вміти зробити не тільки технічно досконалу світлину, але композиційно грамотно її побудувати – актуальне завдання, яке стоїть перед сучасними журналістами.


«Життя навколо нас» – саме так називається виставка фотографій студентів 2 курсу, яку розгорнуто в Інституті журналістики 18 лютого. Сорок світлин представляють різних авторів, що сміливо і цікаво пробують свої сили у фотографії. Різні жанри – від натюрморту до фоторепортажу, архітектури і портрету яскраво показують неповторний світ крізь призму об’єктива. Експерименти із технічними засобами: оптикою, комп’ютерною обробкою знімків, пошук свого стилю – все це можна побачити в авторських роботах.


Ініціатор та натхненник виставки – старший викладач кафедри журналістики та нових медіа, фотомайстер Роман Ратушний. З експозицією можна ознайомитися на 1 поверсі навчального корпусу на Маршала Тимошенка, 13Б.

Життя навколо нас
Життя навколо нас
Життя навколо нас
Життя навколо нас
Життя навколо нас
Життя навколо нас
Життя навколо нас
Життя навколо нас

 

Інститут у соціальних мережах