Виступ колег на методичному семінарі Інституту журналістики

seminar4Викладачі кафедри журналістики та нових медіа взяли участь у методичному семінарі «Засади практикоорієнтованої підготовки фахівців», який відбувся 19 жовтня 2016 року в Інституті журналістики нашого Університету.

У кафедральній темі доповіді «Технологія контекстного навчання: теоретичні та практичні аспекти» були відображені стратегічні аспекти підготовки універсального журналіста та наголошено на практикоорієнтованому навчанні майбутніх фахівців. Передумови та результати впровадження технології контекстного навчання у практику підготовки сучасних фахівців медіасфери були представлені учасникам семінару доцентом кафедри журналістики та нових медіа  Яною Фруктовою.

Цікавий приклад методики проведення практичних занять з «Радіовиробництва», на яких використовується тренінг креативного мислення, представила старший викладач кафедри

Валерій Ясиновський з інформацією про аспекти роботи даного суспільно-політичного видання щодо контекстного навчання студентів спеціальності «Журналістика», а саме його квазіпрофесійні форми-практики студентів.

Дякуємо викладачам, які взяли участь у семінарі.

 

Презентація «Технологія контекстного навчання»

0001

Інститут у соціальних мережах