Вітаємо з першим визнанням

jurnalist bНезважаючи на те, що кафедра журналістики Університету Грінченка існує рік, є вже перші результати плідної роботи викладачів, студентів та керівництва – четверте місце в рейтингу 2016 року серед дев’ятнадцяти українських факультетів/кафедр/шкіл журналістики.

19 жовтня українське інтернет-видання про медіа «Детектор медіа» презентувало результати пілотного дослідження якості журналістської освіти в Україні. У рамках дослідження було складено рейтинг факультетів журналістики.

Очолила рейтинг Школа журналістики Українського католицького університету, набравши 20 балів з 23 можливих. На другій позиції з невеликим відривом опинилася Могилянська школа журналістики (18,5). Трійку лідерів замикає факультет журналістики Запорізького національного університету (17,75). Інститут журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка (17,25) та кафедра журналістики Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича (16,5) посіли четверте та п’яте місця відповідно. 

Тримаємо позицію. А краще – йдемо далі вгору!

Джерело: http://osvita.mediasapiens.ua/mediaprosvita/education/reyting_ukrainskikh_fakultetiv_zhurnalistiki_ocholila_shkola_uku_go_detektor_media/

 

Інститут у соціальних мережах