Ось ми які в Інституті журналістики

Ось ми які в ІЖ

   Першокурсники Інституту журналістики презентували себе Університету на фестивалі  «Ось ми які». Вокал, хореографія, гострий та яскравий гумор не залишили нікого байдужим.

    Кожна академічна група своїм виступом продемонструвала власну неповторність. Студенти-журналісти першими представили себе та з гумором відтворили буденність своєї майбутньої професії. А їхня пісня «Хай ніхто не вірить», яка пролунала під акомпонемент акустичної гітари викликала захоплення аудиторії. Книгознавці розвіяли стереотип про рутину своєї  професії іронічними номерами. Видавці вразили публіку запальними танцями та авторською піснею, яка неодмінно стане шлягером інституту. Рекламісти ж завели зал драйвовими танцями та кумедним відеороликом.

  «Дебют першокурсників створив позитивний настрій для всієї аудиторії, викликавши сплески різноманітних емоцій та шквали аплодисментів. Першокурсники приємно здивували, виявивши талант і творчі здібності та неабияку згуртованість»,– ділиться враженнями голова студентської ради Іван Корєнєв.

   Студрада інституту не менше, ніж самі дебютанти попрацювала над цим дійством. Старші колеги не лише координували весь процес підготовки, проводячи щоденні репетиції, а й вразили публіку кількома власними номерами.

  «Дійство на сцені надовго запам’ятається, адже виступи були яскравими й творчими, продуманими та неповторними»– зазначила директор інституту Галина Горбенко у своєму виступі по завершенню концерту.

  Учасники сформують команду для представлення нашого інституту на загальноуніверситетському дебюті першокурсників "Ось ми які!", який відбудеться вже незабаром, 17 листопада.

 

Софія Телішевська,

студентка 1 курсу

"Журналістика"

 

Інститут у соціальних мережах