Круглий стіл «Гідність і свобода українського народу – вияв європейської ідентичності».

DSC0886621 листопада 2016 року до Дня гідності та свободи в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся Круглий стіл «Гідність і свобода українського народу – вияв європейської ідентичності».

 

Співорганізаторами заходу стали Факультет права та міжнародних відносин, Історико-філософським факультет, Інститут журналістики Університету Грінченка та Українська Гельсінська Спілка з Прав Людини. В дискусії та відкритих виступах взяли участь викладачі та науковці, правники та правозахисники, судді Конституційного суду України, зокрема ректор Київського університету імені Бориса Грінченка Віктор Огнев’юк, судді Іван Домбровський та Володимир Кампо, представник громадської спілки «Українська Гельсінська спілка з прав людини» Олег Мартиненко та інші.

Центральною темою зібрання стали події трьохрічної давнини, що відбулися на Майдані Незалежності у столиці. Учасники та гості спробували оцінити здобутки та помилки, які набуло українське суспільство з того часу. Зрозуміти, чим для нас сьогодні є гідність, свобода, честь.

Так серед виступаючих був і старший викладач нашої кафедри, кандидат політичних наук, офіцер Збройних Сил України, учасник АТО Андрій Сніжко, який закликав колег, студентів та гостей бути критичним та уважними до тих подій, які розпочалися у 2013-му році, тривають і понині, і спричиняють процеси змін та оновлення України. «Нам потрібно усвідомлювати свою роль у цих процесах та відповідальність. Зробити все, аби не допустити відкату реформ в країні, усіх позитивних змін, які ми маємо шанс здобути завдяки Майдану та героїчним звитягам наших патріотів на східному фронті. Маємо зробити все, кожен на своєму місці, щоб сприяти перебудові України – з країни-симулякру, квазідержави у справді незалежну, сильну та вільну європейську державу, де б кожен громадяни міг почуватися вільним та гідним!»

DSC08820DSC08829DSC08840

 

Інститут у соціальних мережах