Як зробити друковане видання успішним

16 грудня в Інституті журналістики Університету Грінченка відбувся майстер-клас відомої журналістки і поетеси, нині – головного редактор регіонального видання «Ірпінський вісник» Юлії Бережко-Камінської. Вона прийшла, аби поділитися з майбутніми «акулами пера» – грінченківцями своїм досвідом створення «з нуля» медіа-проектів. Основою майстер-класу стали практичні поради з формування «рецептів» успішного пресового видання.


Зустріч була продуктивною і насиченою. Юлія Бережко-Камінська провела лекцію у формі діалогу із студентами, які охоче сприймали кожне слово журналіста-практика. Вона поділилася подробицями не лише щодо створення якісного видання, а й корисними порадами з фотожурналістики, з дизайну газет та журналів.


Також пані Ю.Бережко-Камінська акцентувала увагу на важливих новітніх тенденціях в українській друкованій пресі, зокрема – на темі реформи з роздержавлення ЗМІ, коли муніципальні та державні видання переходять у самостійне економічне конкурентне плавання.


Не обійшлося і без цікавих практичних завдань. Аудиторії було запропоновано здійснити самостійний аналіз низки газет та журналів, визначити їх позитивні та негативні сторони.


Майстер-клас проведено в рамках навчального курсу з пресової журналістки доцента С.Жигун та ст.викладача А.Сніжка кафедри журналістики та нових медіа Інституту журналістики.


Підготували: Слюсаренко Анжела, Шнайдер Марина
Фото: Кристина Ілларіонова

 6107

Інститут у соціальних мережах