Першими гостями Музею новин стали першокурсники-грінченківці

tsn1Студенти Інституту журналістики 2 березня 2017 року  відвідали урочисте відкриття Музею новин ТСН у Мистецькому арсеналі.

 

«Ми показуємо те, як працюють журналісти, і  те, як новини змінюють життя своїх героїв» - розповідають про ідею Музею журналісти ТСН на офіційній сторінці Facebook.

Експозиція складається з дев'яти зал. Найцікавішою для студентів виявилася зала «Телестудія», де був відтворений знімальний майданчик ТСН. Всі охочі мали змогу спробувати себе в ролі диктора новин або ведучого погоди.

У залі «Статистика» першокурсників - майбутніх журналістів зустріли одразу дві Алли Мазур: навпроти відомої журналістки розташувалася її трьохвимірна комп’ютерна копія – перша в Україні голограма людини в повний зріст.

Музей новин – це інтерактивна виставка, що на недовгий час перетворює відвідувачів на журналістів і дає змогу пережити з Україною ще раз ті вирішальні події, крізь які вона пройшла.

Експозиція триватиме до 26 березня, в її програму ввімкнено також тренінги з відомими репортерами та зустрічі з ведучими й героями новинних стрічок.

Дана Маслюк

студентка ЖУРб-1-16

tsn2 tsn3

Інститут у соціальних мережах