Студенти Інституту журналістики взяли участь у прес – конференції

konfУ Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція “Професійна мистецька освіта і художня культура: виклики ХХІ століття”

До прес-конференції, яка відбулася 30 березня в Університеті Грінченка долучилися студенти Інституту журналістики. Головними учасниками стали: директор Інституту мистецтв Костянтин Бацак, професор Віденського університету музики КуртШмід та професор кафедри музики Вільнюського едукологічного університету ЙонасКевішас. Модератором прес-конференції став завідувач кафедри журналістики та нових медіа Юрій Нестеряк.

Це була чудова нагода для студентів спробувати себе в професії та використати теоретичні знання на практиці. До того ж питання, які обговорювалися під час конференції,  не лише актуальні, а й корисні для майбутніх фахівців.  Наприклад, яких змін потребує сучасна система освіти і на що звернути особливу увагу, щоб в результаті отримати справжнього  фахівця, який не втратить духовність на шляху до професіоналізму. Також акцентувалась увага на потребі зміцнення культурних цінностей з метою збереження культури і національної самобутності. 

Альона Драч

студента  2  курсу 

Інститут у соціальних мережах