Кафедра журналістика та «Країна змін» провели перший майстер-клас з фотографії

kzmin2В рамках інноваційного просвітницького проекту «Країна змін» та цьогорічного фотоконкурсу, 3 листопада, в Інституті журналістики Університету Грінченка відбувся майстер-клас для студентів та учасників згаданого конкурсу на тему «Фотографія».

Його провів фотокореспондент парламентської газети «Голос Україна» Олександр Клименко – український фотограф-документаліст, що більше двадцяти років знімає військові конфлікти в багатьох «гарячих» точках світу – Боснії, Косові, Ліберії, Сьєрра-Леоне, Нагірному Карабасі, Придністров’ї, на Сході України.

Відомий фотограф розповів молодим колегам про базові правила фотографії та поділився практичним досвідом: що і як треба потрібно здійснити для того, щоб отримати вдале фото. Учасники заходу мали змогу переглянути низку фронтових знімків пана О.Клименка, які сьогодні активну публікуються на сторінках відомих газет та міжнародних агенцій: «Reuters», «ElPais» та інших.

У майстер-класі активну участь взяли студенти-журналісти 2-го курсу, які якраз вивчають дисципліну «Фотожурналістика» з доцентами, кандидатами наук із соціальних комунікацій Литвиненком Володимиром Вікторовичем та Гридчиною Вікторією Віталіївною.

Підготував: Андрій Сніжко

kzmin
kzmin
kzmin2
kzmin2
kzmin3
kzmin3

Інститут у соціальних мережах