usenko

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат історичних наук, доцент

Освіта

1. У 2002 році закінчила Київський національний університет культури і мистецтв за спеціальністю – «Кіно-телемистецтво», кваліфікація – диктор та ведучий телебачення. (Тележурналіст).
  2. Кандидат історичних наук з 2006 року.
  3. В 2011 р.  – отримала звання доцента кафедри інформаційного та виставкового бізнесу Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

Досвід професійної діяльності

1. З 1999 року працювала в PR-відділі КНУКіМ.
  2. В 2005 року – заступник директора Одеського факультету менеджменту і бізнесу (м. Одесса).
  3. В 2008 р. - проректор з навчально-виховної роботи ПВНЗ «Інститут Екранних мистецтв» (м. Київ).
  4. З 2009 р. по 2014 р. – доцент кафедри інформаційного та виставкового бізнесу Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв (м. Київ). Три останні роки за сумісництвом.
  5. З 2011 року - керівник відділу інформаційних комунікацій МАУП.

1. В 2014 – керівник відділу інформаційних комунікацій ГУ МВС України в м. Києві. (Працювала під псевдонімом Юлія Мусташ).
  2. Педагогічну діяльність продовжувала у Київському міжнародному університеті. Очолювала кафедру Аудіовізуального мистецтва і виробництва.
  3. В різний час працювала на «Радіо-Рокс» Україна (м. Київ), «Армянське радіо» (М.Одесса), ТРК «Київ». Була автором радіопередачі «Газетний кіоск» та телеведучою телепроекту ГУ МВС України в м. Києві «Гаряча лінія 102». За час виходу програми зняла та випустила в ефір більше 2000 іміджевий сюжетів.

Громадська активність

З 2008 р. – член Національної спілки журналістів України.

Професійний і науковий інтерес

1. Навчально-методичні комплекси, розроблені Ю.В. Усенко з дисциплін: Теорія і практика рекламної діяльності, Основи маркетингу, Маркетинг у виставковій діяльності, Соціологія реклами, Психологія і практика рекламної діяльності, Управління рекламним бізнесом, Розробка рекламного продукту, Аналітичні дослідження ЗМІ, Психологія взаємодії аудиторії зі ЗМІ (спецкурс), Історія телебачення, Тележурналістика тощо, містять зміст лекційних занять, завдання для самостійної роботи, запитання для самоперевірки, тематику рефератів, семінарських, практичних занять, тематику контрольних робіт, контрольні питання до іспиту, систему оцінювання знань студентів з дисципліни, а також методичні рекомендації до виконання перелічених видів робіт.
    2. Усенко Ю.В. брала активну участь у науково-методичній, науково-дослідній, організаційно-методичній роботі кафедр, постійно вдосконалювала рівень фахової підготовки, здійснювала викладання дисциплін на високому науково-методичному рівні.
    3. З 2008 Усенко Ю.В. була науковим керівником та підготувала до захисту 13 студентів (11 бакалаврів, 2 спеціалісти).
    4. Має близько 30 навчально-методичних та наукових публікацій, зняла та випустила в ефір більше 2000 сюжетів, кількість статей написаних під псевдонімом Мусташ не рахувала…