Бикова

o.bykova@kubg.edu.ua
вул. М. Тимошенка 13-Б, каб. 110

Бикова Ольга Миколаївна

Доцент кафедри, координатор з навчально-методичної роботи

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат наук із соціальних комунікацій

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

• "Пресова журналістика"
  • "Газетно-журнальне виробництво"
  • "Агенційна журналістика"
  • "Я - студент"

Біографія

Народилася у м. Хмельницькому. 2001-2007 рр. – навчалася вКам’янець-Подільському державному університеті і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова та література» та здобула кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача української мови та літератури. 2009-2013 рр. – навчалася в аспірантурі Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю 27.00.04 – теорія та історія журналістики. 9.04. 2015 р. – захистила в спеціалізованій вченій раді Д. 26.001.33 Київського національного університету імені Тараса Шевченка кандидатську дисертацію на тему «Комунікаційно-жанрові модифікації репортажу в сучасній українській пресі (за матеріалами періодичних видань 2000-2012 рр.) за спеціальністю 27.00.04 – теорія та історія журналістики. Викладала практичні та лекційні курси в Кам’янець-Подільську національному університеті імені Івана Огієнка, Київському університеті культури, Київському національному університеті культури та мистецтв.

Професійний і науковий інтерес

• жанрова система ЗМІ: історія, теорія, тенденції розвитку;
  • історія журналістики.