zorka

Зорка Олександр Григорович

Старший викладач

Освіта

1981 рік-факультет журналістики Київського державного університету ім.Т.Г.Шевченка

1997 рік-менеджмент телебачення (Фонд Томсона,Кардіфф,Великобританія)

Досвід професійної діяльності

1981-1991 рр.-редактор,старший редактор,спеціальний кореспондент,коментатор,завідуючий відділом Республіканського телебачення Держтелерадіо України;

1991-1994 рр.- член редколегії, оглядач з питань права газети “Вечірній Київ”

1994-1995 рр.-заступник головного редактора- керівник телеканалу “Право”,

1995-1999 рр.-директор творчо-виробничого об”єднання громадсько-політичних програм

Національної телекомпаніїї України;

2000-2001 рр.-директор телерадіокомпанії “Оріон-ТВ”;

2001-2015 рр.-віце-президент,директор Дирекції програм Національної телекомпанії України.

Телевізійні проекти:

1990-1995 рр.- телеканал “Право”-автор,ведучий,керівник проекту;

1997-1999 рр.- “Ток ринг”-номінант Всеукраїнського конкурсу телевізійних програм “Золота ера Українського телебачення” у номінації ток-шоу- продюсер,керівник проекту;

Документальні фільми:

1997 рік- “Хто ми?”-історико-публіцистична трилогія-учасник Міжнародного фестивалю телевізійних програм та фільмів у Монте-Карло (Франція)- продюсер,керівник проекту;

1983-1990 рр.-автор сценаріїв сімнадцяти документальних фільмів Київської студії науково-популярних фільмів.

Досвід адміністративної роботи:

Інформаційно-аналітичне забазпеченння функціонування  національної компанії,організація та виробництво телевійних ( у тому числі і прямого ефіру) програм та фільмів, технологія теле- і кіновиробництва, організація роботи  творчого колективу у друкованих та електронних ЗМІ, програмування і загальний менеджмент  національного телевізійного каналу.

Інше

Відзнаки:

Заслужений журналіст України (1997),Орден Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого 3-го ступеня  (УПЦ КП-2007 р.),Орден Святителя Димитрія (УПЦ-2009 р.),відзнака Держтелерадіо України “За заслуги у розвитку інформаційної сфери”(2005 р.),Почесний працівник Національного телебачення України (2006 р.).

• член Спілки журналістів України (1987),
  • член Спілки кінематографістів України (1997),
  • дійсний член Євразійської Академії телебачення і радіо (2003),
  • учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 2-ї категорії.