VI Всеукраїнська студентська

науково-практична конференція

«БІБЛІОТЕКА І КНИГА У ЦИФРОВОМУ МЕДІАСВІТІ: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВЕКТОР»

м. Київ, 30 жовтня 2020 р.

Загальна інформація

Мета конференції: обговорення результатів досліджень студентів та молодих учених з актуальних проблем соціальних комунікацій, книгознавства, бібліотекознавства, бібліографознавства, видавничої справи, книжкової справи, архівознавства, інформаційної діяльності та суміжних галузей знань, що розкривають питання медіа.

Місце проведення:

Київський університет імені Бориса Грінченка, вул. Маршала Тимошенка, 13-Б, м. Київ,

дистанційно за допомогою Google Meet (Hangouts Meet).

Для участі у конференції необхідно мати зареєстрований акаунт у Google (електронна пошта Gmail).

До участі у VI Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції запрошуються студенти та аспіранти закладів вищої освіти України та інших країн різних рівнів акредитації та молоді вчені, які активно займаються науковими дослідженнями з соціальних комунікацій, книгознавства, бібліотекознавства, бібліографознавства, видавничої справи, книжкової справи, архівознавства, медіазнавства, інформаційної діяльності та суміжних галузей знань.

Секції: «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», «Соціальні комунікації», «Медіа, видавнича та книжкова справа».

Мови конференції: українська, іноземні мови.

Координатор конференції:

доцент кафедри бібліотекознавства та інформології Сошинська Вікторія Євгенівна:

pdf-icon ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ