Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут журналістики шляхом перетворення у


- ФАКУЛЬТЕТ ЖУРНАЛІСТИКИ


Запрошуємо відвідати офіційний сайт новоствореного факультету!

 

Анонси

ІV Всеукраїнський конкурс фото та відео робіт

«LIME. Go to read!» («Library in my eyes. Go to read!»)

Метою конкурсу є популяризація бібліотеки та книги серед молоді.

Девіз цьогорічного конкурсу «Збадьорись! Все буде Лайм!»

Всеукраїнський конкурс фото та відеоробіт «LIME. Go to read!» – це відкритий творчий захід, що проводиться щороку серед школярів та студентів.

Організатором Конкурсу є кафедра бібліотекознавства та інформології Інституту журналістики Університету Грінченка.

РОБОТИ УЧАСНИКІВ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО 17 КВІТНЯ 2022 РОКУ!

24 лютого 2022 року російська федерація віроломно нанесла удари по усій території нашої країни. Ми усі як один розуміємо важливість єдності, допомоги один одному в ці важкі часи. Ворог нещадно нищить нашу культуру – музеї, кіноцентри, бібліотеки. Бібліотекарі по усій країні допомагають нашим збройним силам, біженцям та переміщеним особом. Наразі відомо про пошкодження та руйнування 9 бібліотек України:


 Харківська державна наукова бібліотека ім В.Г. Короленка
 Центральна бібліотека ім. В. В. Маяковського Київського району м.
Харків
 Центральна наукова бібліотека Харківського національного університету
імені В. Н. Каразіна
 Чернігівська обласна бібліотека для юнацтва
 Чернігівська центральна міська бібліотека імені М. М. Коцюбинського
 Чернігівська міська бібліотека для дітей ім. О. П. Довженка
 Старобільська Дитячо-юнацька бібліотека. , Луганська обл.
 Сєвєродонецька міська публічна бібліотека, Луганська обл.
 Шуліківська сільська бібліотека, Луганська обл.


Ми не можемо змиритися з такими масштабами руйнувань, нам потрібно зберегти культурну пам’ять для наступних поколінь. Команда Конкурсу вже отримала кілька робіт на конкурс, тож вирішено було його не відміняти, а продовжити отримання ваших робіт до 17 квітня 2021 року.

Оголошення переможців конкурсу відбудеться на платформі Zoom 20 квітня 2022 року.

Організатори конкурсу: кафедра бібліотекознавства та інформології Київського університету імені Бориса Грінченка https://cutt.ly/Cj4nW6r

Контакти організаторів конкурсу: тел.+38 096 883 15 98, +38 050 968 14 30

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сторінка конкурсу в Instagram: https://cutt.ly/Hj4boYa

ДЕТАЛЬНІШЕ:

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

АНКЕТА УЧАСНИКА


ХІІ Міжнародна науково-практична конференція

«Сучасна бібліотечно-інформаційна безперервна освіта: що, як, для кого?», що відбудеться 1 – 4 березня 2022 р. у форматі онлайн.

До уваги викладачів закладів передвищої та вищої фахової освіти, керівників бібліотек, координаторів, модераторів і тренерів бібліотечних тренінгових центрів, сучасних бібліотекарів ‒ активістів Української бібліотечної асоціації, усіх небайдужих до проблем бібліотечної освіти!

Запрошуємо взяти участь у ХІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасна бібліотечно-інформаційна безперервна освіта: що, як, для кого?», що відбудеться 1 – 4 березня 2022 р. у форматі онлайн.

Плануємо обговорити нагальні питання бібліотечної освіти та причини й можливі наслідки розмивання традиційного фаху, а також вимоги практики до рівня і змісту компетентностей майбутніх бібліотекарів. Окрему увагу приділимо адвокації бібліотечної професії, підвищенню кваліфікації та плануванню майданчиків у професійному середовищі для неформальної освіти.

Переконані, онлайн-спілкування спроможне відтворити позитив і енергію нашої традиційної конференції та підживить бажання спілкуватися наживо наступного року у Славському!

Докладніше про реєстрацію та орієнтовну програму за покликанням:

https://ula.org.ua/konferentsii-seminary-treninhy/konferentsii/icalrepeat.detail/2022/03/01/3529/-/khii-mizhnarodna-naukovo-praktychna-konferentsiia-suchasna-bibliotechno-informatsiina-bezperervna-osvita-shcho-iak-dlia-koho-1-4-bereznia-2022-r-onlai

https://ula.org.ua/images/uba_document/news/2020/Slavske_Short_Progr_2022_V2.pdf

Інститут у соціальних мережах