Події кафедри бібліотекознавства та інформології

iba zustrich 116 листопада вже традиційно студенти та викладачі Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка відзначають День Інституту. Цього року вперше святкування пройшло онлайн. До студентів 1 та 2 курсів кафедри бібліотекознавства та інформології з майсте-класом завітали  фахівців Публічної бібліотеки імені Лесі Українки міста Києва. Зокрема, директорка  - Романюк Ольга Іванівна та бібліотекарка 1-ої категорії Анастасія Гончаренко, випускниця спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

mediaboost 1Важливість медіаосвіти та медіаграмотності у ХХІ столітті є беззаперечною. Медіа-компетенції стають частиною будь-якої професії. Фахівці спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» все більше цікавляться розвитком нових медіа, опановують медіа-практики та створюють власний контент.

photozvit iba 130 жовтня 2020 р. кафедра бібліотекознавства та інформології Інституту журналістики Університету Грінченка у партнерстві з ВГО Українська бібліотечна асоціація провела VІ Всеукраїнську студентську науково-практичну конференцію «Бібліотека і книга у цифровому медіасвіті: європейський вектор» в онлайновому форматі.

bruyДрузі! 30 вересня ‒ Всеукраїнський день бібліотек! Вітаю всіх, хто гордо називає себе Бібліотекарем чи Бібліотекаркою, бо саме ми щодня творимо наші бібліотеки для кожного, хто потребує цього, хто приходить до нас в реалі або віртуально щодня, чи ще навіть не підозрює, що саме в бібліотеці може знайти відповіді на питання та виклики, які ставить перед ним життя.

bibliokvest 129 вересня 2020 року, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек студенти першого курсу освітньої програми «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» познайомилися з бібліотекою університету.  Детальну екскурсію для них провела співробітниця бібліотеки, студентка 4 курсу Зуєва Мирослава. Побачити раритетні видання чи взяти абонемент на новинки української та перекладної літератури в нашій бібліотеці досить просто.

VSoshynska ZOOMЗ 31 серпня по 7 вересня 2020 року доцент кафедри Сошинська Вікторія Євгенівна та старший викладач Поліщук Тетяна Ігорівна підвищили свою кваліфікацію та пройшли навчання за темою «Хмарні сервіси для онлайн-навчання на прикладі платформи Zoom».

Сторінка 1 із 22