Події кафедри бібліотекознавства та інформології

inbv 119 травня 2020 р. представники кафедри бібліотекознавства та інформології Інституту журналістики долучилися до проведення VI студентської інтернет-конференції «Інформація. Наука. Бібліотека. Весна». Традиційно (від весни 2015 року),  співорганізаторами цього наукового заходу онлайн стали науково-навчальні підрозділи Львівського національного університету імені Івана Франка, Вроцлавського університету (Республіка Польща), Харківської державної академії культури, і безпосередньо Київського університету імені Бориса Грінченка, які ведуть підготовку фахівців з інформаційної, бібліотечної та архівної справи.

opp ibab 108 травня 2020 р. кафедрою бібліотекознавства та інформології було проведено дистанційну зустріч групи розробників ОПП 029.00.02 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти із представниками роботодавців.

ivan lypa 15 травня 2020 року відбувся науково-популярний онлайн семінар за темою «Юрій Липа як історичний і літературний діяч». Цей захід було організовано Центром українських студій імені Д. І. Багалія Харківського національного університету імені В. Каразіна до 120-річчя видатного українського поета та політичного мислителя Ю.І. Липи.

sochynska24 квітня 2020 р. доцент кафедри бібліотекознавства та інформології В. Є. Сошинська взяла участь у вебінарі «Зміни через партнерства», який проходив у межах щорічної конференції Асоціації Європейських Університетів (European University Association, EUA).

Сторінка 1 із 21