Події кафедри бібліотекознавства та інформології

CHORNOBYL 026 квітня 2021 року Україна згадує одну з найтрагічніших сторінок у своїй новітній історії – 35 роковини Чорнобильської катастрофи. Ще 2016 року ООН визначила 26 квітня - Міжнародним днем пам'яті про чорнобильську катастрофу. Тож на зустріч зі студентами 2 та 3 курсів освітньої програми Інформаційна, бібліотечна та архівна справа завітав організатор вже третьої виставки Artefact Chornobyl – режисер, музикант та громадський діяч Валерій Коршунов.

mediaprosume 1Вже третій рік поспіль, у квітні, старший викладач кафедри бібліотекознавства та інформології Тетяна Поліщук проводить круглий стіл зі студентами та гостями, присвячений темі «Медіапросьмеризм»

2104 iba 321 квітня 2021 р. відбулося відкриття VI Всеукраїнської наукової-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих науковців «Інформаційна діяльність, документознавство, бібліотекознавство: історія, сучасність, перспективи». Організатор заходу - Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв.  До роботи конференції долучилися більше 40 учасників: доктори і кандидати наук, викладачі закладів вищої освіти, студенти та молоді науковці з Києва, Маріуполя, Вінниці, Кременчука, Острога, Полтавщини.  

zueva 114 квітня 2021 року на базі Державного університету «Одеська політехніка» відбувся ІІ етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа у 2020-2021 н. р.

lime online 1Вже третій рік поспіль кафедра бібліотекознавства та інформології проводить конкурс фото та відеоробіт про бібліотеку та книгу «Library in my eyes. Go to read!». І вже вдруге нам доводиться відкладати зустріч з вами та проводити конкурс за допомогою платформи Zoom. Тож цьогорічна церемонія отримала  відповідну назву LIME-online. 

DN MakarovaВід щирого серця хочемо побажати здоров'я, щастя та удачі. Нехай будинок Ваш буде сповнений достатку і затишку, нехай життя буде наповнене тільки яскравими фарбами, веселими нотами та красивими квітами. Бажаємо, щоб Ваше життя було обкутане чудовими подіями й повною гамою добрих відчуттів! Нехай міцне здоров’я дозволить відчувати все нові і нові враження від привітних зустрічей, подорожей і пригод. Бажаємо Вам підтримки близьких, душевного спокою і багато радості! Нехай в житті буде багато радості, посмішок і сміху. Удачі та натхнення Вам! 

З повагою та любов’ю колектив кафедри бібліотекознавства та інформології.

TS 112 березня 2021 р. студенти 1-3 курсів та викладачі кафедри бібліотекознавства та інформології Київського університету імені Бориса  Грінченка зібралися на урочистий захід на честь 207-ої річниці з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка "Домалюй сам".

Сторінка 1 із 25

Інститут у соціальних мережах