Події кафедри бібліотекознавства та інформології

vypusk

14 грудня 2021 року в сервісі Google meet відбувся онлайн-захист кваліфікаційних робіт магістрів спеціальності 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

vypusk

Щороку 9 грудня Університет Грінченка відзначає День народження Бориса Дмитровича. Вже традицією в цей день стає квест, під час якого студенти першокурсники можуть перевірити свої знання про Бориса Грінченка та про наш університет.

vypusk

24 листопада 2021 р. в межах дисципліни «Бібліотекознавство та історія бібліотечної справи» та на запрошення завідувача кафедри бібліотекознавства та інформології Інституту журналістики Олени Воскобойнікової-Гузєвої відбулася гостьова лекція головного бібліотекаря Кабінету бібліотекознавства імені Л. Б. Хавкіної Харківської державної наукової бібліотеки імені В.Г.Короленка пані Юліани Ходарєвої

До 5-річчя Інституту журналістики Університету Грінченка

12 листопада 2021 р. для магістрів спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», учасників студентського наукового гуртка кафедри бібліотекознавства та інформології «Бібліотека і архів у системі соціальних комунікацій», членів Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Інституту журналістики та усіх студентів, хто прагне поєднувати навчання з науково-дослідною роботою відбувся майстер-клас «ІНФОГРАФІКА ЯК МЕТОД АНАЛІЗУ ВЕЛИКИХ ДАНИХ».

vypusk

11 листопада 2021 року в межах «Місяця цифрової грамотності #DigitalMonth» Харківським обласним відділенням УБА спільно із Харківською науковою бібліотекою імені В. Короленка та Науковою бібліотекою КНУКіМ було проведено  інтелектуальний турнір на платформі цифрового інструменту навчання Kahoot в якому взяли участь 117 студентів з 18 закладів освіти України.

Сторінка 1 із 29