Події кафедри бібліотекознавства та інформології

RG 118 лютого 2021 року студенти Інституту журналістики мали змогу поспілкуватися з Євгенієм Сафар’янсом – кандидатом історичних наук, молодшим науковим співробітником відділу науково-дослідної роботи Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності. Щоправда, цього року в умовах карантину зустріч відбувалася онлайн на платформі Zoom, а участь у ній взяли студенти 1 курсу ІБАб, завідувачка кафедри бібліотекознавства та інформології Олена Воскобойнікова-Гузєва та старша викладачка Тетяна Поліщук. Варто зауважити, що пан Євген особисто був учасником студентського Майдану, тож ми змогли почути саме історії від першої особи.

mediden 113 лютого 2021 року відбувся другий «Медіадень: Як змінюються ті, хто розповідає нам про Україну і світ». Організаторами заходу виступили Премія імені Георгія Ґонґадзе у партнерстві з Києво-Могилянською бізнес-школою за партнерства з «Детектор медіа» та Львівський Медіафорум. Серед спікерів слід згадати Мирославу Ґонґадзе, Севгіль Мусаєву, Зураба Аласанію, Євгена Глібовицького, Вахтанга Кіпіані, Віталія Сича та Марію Себову. Цьогоріч захід проходив у двох форматах онлайн – куди долучитися могли усі охочі  та офлайн – з обмеженою кількістю відвідувачів. Подію відвідали і студентки 2 курсу Андреєва Олександра та Однолько Катерина та діляться своїми враженнями.

iba sesiya 12020 рік стрімко вніс свої корективи у життя людей та у студентське зокрема. Перехід на дистанційну форму роботи під час карантину поклав початок і дистанційним сесіям. Однак і у 2021 ці тенденції продовжуються. Тож під час зимової сесії до студентів 2-4 курсу приєдналися і наші першокурсники.

1301 prak iba 113 січня 2021 р. у студентів спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», другого (магістерського) освітнього рівня, 5 курсу, гр. ІБАм-1-20-1.4д в онлайновому режимі на платформі Hangouts Meet відбулася звітна конференція з питань проходження виробничої практики.

seminar praktykum 128 грудня 2020 р. відбулося розширене засідання кафедри бібліотекознавства та інформології, на яке були запрошені представники роботодавців, які активно співпрацюють з Університетом і кафедрою, представники випускників спеціальності та здобувачів освіти.

seminar praktykum 123 грудня 2020 р. на семінар-практикум з навчальної дисципліни «Бібліотекознавство та історія бібліотечної справи» (викладач – завідувач кафедри бібліотекознавства та інформології О.В. Воскобойнікова-Гузєва) до студентів першокурсників спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» завітала кандидат наук із соціальних комунікацій, завідувач відділу технологій електронного науково-інформаційного обслуговування Інституту інформаційних технологій Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського  Людмила Володимирівна  Коновал.

Сторінка 1 із 24