Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут журналістики шляхом перетворення у


- ФАКУЛЬТЕТ ЖУРНАЛІСТИКИ


Запрошуємо відвідати офіційний сайт новоствореного факультету!

 

Події кафедри бібліотекознавства та інформології

vypusk1 червня 2022 р. студенти групи ІБАм-1-21-1.4д разом із завідувачем кафедри бібліотекознавства та інформології Оленою Григоревською та старшим викладачем Євгеном Малюком долучилися до ворк-шопу із соціальних медіа у наукових комунікаціях на тему «Managing your social media presence as a researcher» (Керування своєю діяльністю дослідника у соціальних мережах), що проходив в онлайн форматі на базі Брюссельського вільного університету (Université Libre de Bruxelles).

vypusk

18 травня 2022 року для колег та студентів ІІ курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» доцентом кафедри бібліотекознавства та інформології Наталією Миколаївною Терещенко було проведено відкриту лекцію

vypusk

12 травня 2022 року у межах Фестивалю науки – 2022 в Інституті журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка проведено круглий стіл з фахівцями-практиками «Медіапросьюмеризм як явище інформаційного суспільства», присвячений актуальним питанням взаємодії споживача контенту із засобами масової комунікації, культурі споживання та виготовлення власного медіапродукту, різних підходів до створення й передачі інформації завдяки медіа.

vypusk

У січні 2022 року ми оголосили старт вже четвертого конкурсу «LIME. Go to read!». З початку лютого вже почали отримувати роботи від наших чудових учасників. Фінал було заплановано на 27 березня. Однак 24 лютого 2022 року російська федерація віроломно нанесла удари по усій території нашої країни.

vypusk

Восьмий рік в середині лютого ми згадуємо буремні події, що охопили Євромайдан та вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні. 18 лютого 2022 року студенти 1 і 2 курсів «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» та 1 курсу «Ведучі телевізійних програм» долучилися до щорічних заходів кафедри бібліотекознавства та інформології.

Сторінка 1 із 30

Інститут у соціальних мережах