Події кафедри бібліотекознавства та інформології

bibliosamit 814 вересня 2021 року студенти II курсу освітньої програми «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», провели виїзне заняття у Національній науковій медичній бібліотеці України разом із старшим викладачем Поліщук Тетяною Ігорівною.

Із посмішкою на обличчі й розкритими обіймами нас зустріла та провела екскурсію Крилатова-Шеховець Наталя Аркадіївна, завідувачка відділу наукового абонементу та обслуговування читачів.

bibliosamit 81 вересня 2021 року кафедра бібліотекознавства та інформології ініціювала зустріч першого курсу ОПП Інформаційна, бібліотечна та архівна справа із випускниками-магістрами.

bibliosamit 821-22 травня 2021 року в Одеській національній науковій бібліотеці одночасно відбувалися ХХІІ Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині» та Інтелект-форум ОдесаБібліоСаміт. У цих подіях взяли участь і викладачі кафедри бібліотекознавства та інформології - доцент Ігор Стамбол та  старший викладач Тетяна Поліщук.

INBN 113 травня 2021 року викладачі кафедри бібліотекознавства та інформології Вікторія Сошинська та Тетяна Поліщук спільно зі студентами 1-4 курсів освітньої програми "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа" в межах Фестивалю науки – 2021 долучилися до проведення  VІІ Студентської інтернет-конференції «Інформація. Наука. Бібліотека. Весна». Інститут журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка в якості співорганізатора приєднався до колег з Львівського національного університету імені Івана Франка, Вроцлавського університету та Харківської державної академії культури.

VZ Sochynska 129 квітня 2021р. доцент кафедри бібліотекознавства та інформології В. Є. Сошинська провела відкриту лекцію для студентів ІІІ курсу групи ІБАб-1-18-4.0д з дисципліни «Менеджмент бібліотечно-інформаційної та архівної галузей». Тема лекції: «Ефективність менеджменту».

Сторінка 1 із 26