«Лідери бібліотечної справи»: нова зустріч

03

17 січня 2019 р. у Бібліотеці Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся черговий захід в межах профорієнтаційно-просвітницького проекту «Лідери бібліотечної справи», модератор – О. Є. Матвійчук, доцент кафедри методики суспільно-гуманітарної освіти та виховання Інституту післядипломної педагогічної освіти, учасники – працівники шкільних бібліотек, бібліотекарі професійно-технічних навчальних закладів м. Києва.

 

Спікерами зустрічі з бібліотекарями-практиками стали – О.В. Воскобойнікова-Гузєва, доктор наук із соціальних комунікацій, завідувач кафедри бібліотекознавства та інформології, Т. С. Опришко, кандидат наук із соціальних комунікацій, директор Бібліотеки Університету Грінченка, Т. І. Поліщук, старший викладач кафедри бібліотекознавства та інформології. О. В. Воскобойнікова-Гузєва та Т. С. Опришко поділилися своїм баченням ролі бібліотек в Україні, розповіли про досвід зарубіжних колег та залучили слухачів до обговорення нових технологій та форм роботи у сучасній бібліотеці. Т. І. Поліщук представила реалізований Інститутом журналістики проект «Слухай. Бібліотека аудіокниг українською». Це безкоштовна онлайн-бібліотека аудіокниг класичної української прози та поезії, що входять до шкільної програми, а також творів сучасних письменників. Ознайомитися з аудіокнигами можна за посиланням: http://library.kubg.edu.ua/resursi/e-resursy/biblioteka-audioknyh.html.

 

Бібліотечній спільноті було анансовано проведення І Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт для молоді «Lime. Go to read», що ініціює кафедра бібліотекознавства та інформології, та презентовано особливості вступу на магістратуру зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Бажаємо успішного нового робочого року усім колегам!

«Лідери бібліотечної...
«Лідери бібліотечної справи»: нова зустріч
«Лідери бібліотечної...
«Лідери бібліотечної справи»: нова зустріч
«Лідери бібліотечної...
«Лідери бібліотечної справи»: нова зустріч

 

 

Інститут у соціальних мережах