Зустріч з письменницею Антонією Цвід з нагоди Дня народження Тараса Шевченка

tsvid

6 березня в Інституті журналістики Університету Грінченка відбулася презентація трилогії Антонії Цвід «Кохані жінки Тараса Шевченка». Модераторами заходу виступили доцент кафедри бібліотекознавства та інформології Марія Макарова та автор видавничого проекту Анатолій Дупляк.

Роман-перфоманс у картинках та етюдах про ліричне життя видатного митця, його повернення до України, стосунки з друзями. Це передусім художній твір, однак автор спираючись на щоденники самого Т. Шевченка та відомі дослідження О. Кониського, С. Єфремова, В. Яременка, І. Дзюби, детально відтворює усі тонкощі періодів, про які йдеться у трилогії. Перед студентами та викладачами постав Шевченко пристрастний, живий та справжній. Авторка розкриває читачам духовний світ великого поета, його хвилювання та радощі. Щиро дякуємо пані Антонії Цвід за надзвичайний настрій та поетичну атмосферу. З нетерпінням чекаємо на нові зустрічі!

Зустріч з А.Цвід