Вітаємо з нагородою переможців!

Під час засідання Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка, що відбулося 30 травня 2019 року, грамотами було нагороджено переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з «Інформаційної, бібліотечної та архівної справи» та їх наукових керівників.

Нагороди вручив ректор Університету Грінченка – Віктор Олександрович Огнев’юк. За І місце було нагороджено Анастасію Боярин, студентку IV курсу, науковий керівник, старший викладач – Тетяна Ігорівна Поліщук. За ІІІ місце нагороду отримали студентки IV курсу Олеся Терлецька і Мирослава Щиглинська та їх науковий керівник, завідувач кафедри бібліотекознавства та інформології, доктор наук із соціальних комунікацій, старший науковий cпівробітник – Олена Вікторівна Воскобойнікова-Гузєва.