В гостях у першокурсників Юлія Половнчак та Марія Сєбова.

ibas 2019 gosteva lekciya 02

Грінченківська родина завжди рада вітати першокурсників у стінах нашого навчального закладу, а щоб зарядити їх і подарувати позитивні емоції в перші, такі важливі і незвичні дні, для них вже традиційно проводиться гостьова лекція.

Цього року запрошеними гостями були відомі та успішні жінки, а саме очільниця Національної юридичної бібліотеки, Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського – Юлія Половинчак, і молода, креативна журналістка та тревел-блогерка – Марія Сєбова.

Галузі їх діяльності досить різні між собою, але вони максимально близькі до майбутньої професії студентів, що вивчають інформаційну, бібліотечну та архівну справу. Саме завдяки цій зустрічі студенти усвідомили багатогранність своєї діяльності, а головне – подальше застосування набутих навичок, які усі ми здобудемо в нашій alma-mater. Юлія Половинчак звернула увагу на необхідність вміти аналізувати інформацію, якої зараз надто багато, а також закцентувала свою увагу на  тому, що найголовніше – це навчитись позбуватися так званого «інформаційного сміття».

Наголосила пані Юлія і на тому, що бібліотекар – це той, хто працює на систему і дала низку корисних порад, що зможуть знадобитися у професії, а наостанок додала, що двері київських бібліотек завжди відкриті для практикантів.

Далі увага аудиторії перейшла до Марії Сєбової, відомої широкому загалу за проектами «Європа за копійки» та «Заробітчани» на Новому каналі, а нині тревел-блогерці. Марія, опираючись на власний досвід, розповіла наскільки важливо вчасно скористатися тими можливостями, які дарує нам доля під час навчання. Поділилась практичними порадами в сфері журналістики та блогінгу та бюджетних подорожей до Європи.

Отже, перша пара у стінах нового навчального дому принесла масу радості, користі, а головне нових знайомств тим, хто до того з острахом переступив поріг університету. Сподіваємось, навчання продовжиться із таким же запалом та позитивом, адже як новий рік зустрінеш, так його і проведеш, навіть якщо цей рік – навчальний.

Студентка 1 курсу, ІБАб-1-19-4.0д, Діана Лазарчук.

ibas 2019 gosteva lekciya 01