Засідання кафедри перед початком навчального року, 29 серпня 2019 р.

29 серпня 2019 року було проведено засідання кафедри бібліотекознавства та інформології.  На засіданні кафедри говорили про таке:

1. Про результати вступної кампанії 2019 року. Доповідач: Воскобойнікова-Гузєва О. В.
2. Оновлення змісту магістерських програм та розробка нової освітньої програми для бакалаврату. Доповідач: Воскобойнікова-Гузєва О. В
3. Обговорення навчального навантаження викладачів та розподіл. Доповідач: Воскобойнікова-Гузєва О. В.
4. Про проведення V Всеукраїнської студентської науково- практичної конференції «Бібліотека і книга у цифровому медіасвіті» 28.09.2018 р. Доповідач: Сошинська В.Є.
5. Затвердження тем магістерських робіт (Додаток 1). Доповідач: Воскобойнікова-Гузєва О. В.
6. Про запровадження електронного курсу в практику навчального процесу. Доповідач: Сошинська В.Є.
7. Про затвердження робочих навчальних програм. Доповідачі: всі викладачі.

Також Воскобойнікова-Гузєва О. В. ознайомила із результатами вступної кампанії 2019 р., Поліщук Т. І. запропонувала провести ІІ Всеукраїнський конкурс фото- та відео-робіт для школярів і студентів «Lime. Go to read!», з метою популяризації спеціальності серед потенційних абітурієнтів. Було ухвалено  проводити заходи для поліпшення результатів вступної кампанії.

Воскобойнікова-Гузєва О. В. наголосила на необхідності оновлення змісту магістерських програм та розробці нової освітньої програми для бакалаврату.

Ухвалили рішення щодо виявлення ідеї щодо оновлення змісту магістерських програм та розробки нової освітньої програми для бакалаврату. Воскобойнікова-Гузєва О. В. зазначила, що необхідно ознайомитися з навчальним навантаженням викладачів на 2019-2020 н. р. та затвердитирозподіл. Сошинська В. Є. про проведення V Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Бібліотека і книга у цифровому медіасвіті» Воскобойнікова-Гузєва О. В. про затвердження тем магістерських робіт.

Сошинська В. Є. обґрунтувала питання впровадження в практику навчального процесу студентів електронних курсів.  Вирішили використовувати сертифіковані електронні курси в навчальному процесі (50%/50%) кафедри бібліотекознавства та інформології.

Воскобойнікова-Гузєва О. В. наголосила на необхідності оновлення робочих навчальних програм та на якості їх виконання. Бло ухвалено дати всі навчальні програми до зазначеного терміну на кафедру бібліотекознавства та інформології.