Наші студенти у Музеї книги і друкарства України

 

12 вересня 2016 року cтуденти групи ІБАб-1-16-4.0д разом з доцентом кафедри бібліотекознавства та інформології М. В. Макаровою відвідали Музей книги і друкарства України. Музей розташований у давній архітектурній пам’ятці Києво-Печерської лаври — будинку монастирської друкарні, що діяла безперервно з початку ХVІІ століття до початку XX століття. 

У Музеї зібрані унікальні скарби книжкової культури українського народу. Постійно діюча експозиція висвітлює історію вітчизняної книги і книжкової справи від часів Київської Русі до наших днів. У двох виставкових залах Музею демонструються художні, книжково-ілюстративні, фотовиставки, а також проводяться заходи, присвячені важливим подіям у культурному житті України і зарубіжжя.

Під час екскурсії студенти ознайомились з факсимільними копіями Остромирового, Реймського (вивезеного до Франції Анною Ярославною, на якому присягалися французькі королі) та Пересопницького Євангелія, стародруками XVII століття, першим виданням «Енеїди» І. Котляревського, мініатюрними книжками (3х4 мм), рукописами Тараса Шевченка та багатьма іншими цікавими книгодруками. Дізналися про історичну долю друкарень та приладів для друку.

Екскурсія дала можливість доторкнутись до історичних пам’яток книги та книгодрукування, культурного життя України.

12 вересня 2016 року...
12 вересня 2016 року cтуденти відвідали Музей книги і друкарства України
12 вересня 2016 року...
12 вересня 2016 року cтуденти відвідали Музей книги і друкарства України

 

Інститут у соціальних мережах