Перший прямий ефір

toloka 14 грудня 2019 року студентки 4 курсу групи ІБАб-1-16, в межах реалізації практико-орієнтованого навчання, відвідали «Студію Толока». Де під керівництвом старшого викладача кафедри Поліщук Тетяни Ігорівни було проведено виїзне заняття з дисципліни «Бібліотечна журналістика».

Студенток радо вітав один із засновників студії Сергій Яригін, який провів екскурсію та розповів як з'явилася ідея створення незалежної студії, також ознайомив зі специфікою роботи та усіма проєктами.
Пан Сергій запропонував студенткам вийти в прямий ефір, де вони мали змогу розповіли про Київський університет імені Бориса Грінченка, Інститут Журналістики, практико-орієнтоване навчання та проєкти «Слухай» і «Lime. Go to read!».

Грінченківці отримали чудовий досвід та незабутні враження від ефіру і в подальшому планують співпрацювати з командою «Студії Толока» та готують цікаві теми для ефірів.

Повний запис можна переглянути на офіційній сторінці «Студії Толока» у Facebook).

Лілія Овод, студентка 4 курсу

Перший прямий ефір