Вітаємо Кравчук Олександру з перемогою!

kravchuk8 квітня 2020 року на базі Одеського національного політехнічного університету відбулося оголошення переможців  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових  робіт зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» у 2019/2020 н.р.

Як зазначено на сайті установи - організатора, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. No211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами), рішення Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 р. про продовження терміну карантину до 24 квітня 2020 р., відповідно до листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-178 від 27 березня 2020р., листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України № 22.1/10-778 від 31 березня 2020 р. «Щодо проведення інтелектуальних студентських заходів» проведення другого етапу ІІ туру Конкурсу (підсумкової науково-практичної конференції), який мав відбутися в Одеському національному політехнічному університеті, відмінено.

Підведення підсумків Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» у 2019/2020 н. р. здійснено за результатами першого етапу ІІ туру Конкурсу – рейтингового списку наукових робіт.

Кафедра бібліотекознавства та інформології щиро вітає з перемогою студентку ІV курсу Інституту журналістики  спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» Кравчук Олександру, яка нагороджена дипломом І ступеня за роботу «Сучасні медіа-практики в роботі бібліотек для дітей та юнацтва» під шифром «Медіа-практики» та її наукового керівника Поліщук Тетяну Ігорівну, старшого викладача кафедри.

З інформацією з сайту ОНПІ можна ознайомитися за покликанням https://opu.ua/news/3455

Бажаємо нашим студентам і колегам нових перемог і наукових здобутків!