Дистанційне засідання кафедри бібліотекознавства та інформології

Проводити наради та зустрічі кафедри онлайн вже стало традиційним для кафедри. 24 квітня 2020 року відбулося чергове засідання кафедри бібліотекознавства та інформології, в якому, окрім штатних співробітників кафедри, взяли участь заступник директора Інституту журналістики з науково-методичної та навчальної роботи Росінська О.А., помічник директора з ІКТ Драч А.П., сумісник, доцент кафедри Копанєва В.О.

Основними темами, що було піднято під час онлайн обговорення, стали дистанційна робота із студентами, а саме моніторинг відвідуваності та виконання завдань, ведення електронних журналів та підготовка іспитів в системі ЕНК, підготовка до проведення онлайн-заходу «День відкритих дверей ІЖ» у травні. Важливим залишається налагодження зв’язку з усіма студенами, зазначила Воскобойнікова-Гузєва О.В., тому необхідно кураторам та викладачам моніторити питання присутності студентів на парах та вчасне виконання ними завдань.

Також у полі зору викладачів кафедри були питання проходження студентами практики у дистанційному режимі (3 та 4 курс), стан підготовки 4 курсу до передзахисту курсових робіт у травні, робота з оновлення Освітньо-професійних програм «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» першого бакалаврського рівня вищої освіти та другого магістерського рівня вищої освіти, підсумки моніторингу міжнародної та наукової діяльності кафедри за січень-квітень 2020 р. Колегіально було визначено дати проведення онлайн обговорення змін до ОПП «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» із запрошеними роботодавцями – 08 травня 2020 р., проведення конкурсного засідання кафедри – 20 травня
2020 р. 13-00.

До нових зустрічей!

Дистанційне засіданн...
Дистанційне засідання кафедри бібліотекознавства та інформології
Дистанційне засіданн...
Дистанційне засідання кафедри бібліотекознавства та інформології

Інститут у соціальних мережах