Університети розбудовують кращу Європу

sochynska24 квітня 2020 р. доцент кафедри бібліотекознавства та інформології В. Є. Сошинська взяла участь у вебінарі «Зміни через партнерства», який проходив у межах щорічної конференції Асоціації Європейських Університетів (European University Association, EUA).

Тема конференції 2020 «Університети розбудовують кращу Європу». Оскільки фізичні події були скасовані через коронавірус, EUA запропонувала серію вебінарів, які розкривали внесок університетів у створення знань та розбудову демократичного і сталого суспільства.

На цьому вебінарі були представлені ініціативи закладів вищої освіти, які застосовують партнерський підхід до виконання своєї суспільної ролі. Спікерами вебінару були Koen Verlaeckt (Бельгія) та Douglas Halliday (Велика Британія), а модератором ‒ Amanda Crowfoot, генеральний секретар EUA. Учасники вебінару мали змогу поставити питання до спікерів та отримали сертифікати про участь.