Підвищення кваліфікації

VSoshynska ZOOMЗ 31 серпня по 7 вересня 2020 року доцент кафедри Сошинська Вікторія Євгенівна та старший викладач Поліщук Тетяна Ігорівна підвищили свою кваліфікацію та пройшли навчання за темою «Хмарні сервіси для онлайн-навчання на прикладі платформи Zoom».

Організатором навчання виступила Громадська організація «Міжнародна фундація науковців та освітян». Метою навчання було розглянути питання розвитку критичного, креативного та логічного мислення здобувачів освіти інструментами, доступними кожному викладачу в навчальному процесі. Темами вебінарів були: «Основні типи комунікативної взаємодії в мережі «Інтернет». Вебконференція (інтернет-конференція)», «Вебінар як форма дистанційного інтерактивного навчання», «Сервіс вебінарів та відеоконференцій за допомогою платформи Zoom», «Загальні правила відеоспілкування за допомогою хмарних сервісів на прикладі платформи Zoom».

Після завершення програми міжнародного підвищення кваліфікації викладачі отримали сертифікати учасників Міжнародного підвищення кваліфікації (вебінару) «Хмарні сервіси для онлайн-навчання на прикладі платформи Zoom».

VSoshynska ZOOMTPolishuk ZOOM