Онлайн-квест "Мій Грінченко" для першокурсників

MGЩороку на початку грудня в наш університет відзначає річницю з Дня народження Бориса Дмитровича Грінченка. В межах Грінченківської декади 2020 кафедрою бібліотекознавства та інформології було проведено онлайн-квест для студентів першого курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Організаторами виступили студенти 2 курсу цієї ж спеціальності на чолі зі старшим викладачем кафедри Поліщук Тетяною Ігорівною. Під час вікторини першокурсники  глибше пізнали Грінченка – поета та сім'янина. Дізналися якими теплими та щирими були його стосунки з дружиною та донькою. Зрозуміли його незмінний порив "До праці!" та любов до рідного слова.

MG 3 MG 4

Ведучими, Діаною Лазарчук та Кирилом Данилевським,  були проведені додаткові розвідки в життя Бориса Дмитровича та представлені цікаві факти з його біографії. Для повноти передачі емоційності гри усі питання було представлено у вигляді  мультимедійної презентації, яку створила Катерина Однолько. В результаті змагання визначилася переможниця – Пашко Іванна, що й отримала головний приз. Решта учасників також отримали корпоративні подарунки.

Завершили онлайн-квест традиційно – спільним виконанням гімну Університету Грінченка.

MG 1 MG 2