Бібліотека як науково-дослідна установа – семінар-практикум для першокурсників

seminar praktykum 123 грудня 2020 р. на семінар-практикум з навчальної дисципліни «Бібліотекознавство та історія бібліотечної справи» (викладач – завідувач кафедри бібліотекознавства та інформології О.В. Воскобойнікова-Гузєва) до студентів першокурсників спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» завітала кандидат наук із соціальних комунікацій, завідувач відділу технологій електронного науково-інформаційного обслуговування Інституту інформаційних технологій Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського  Людмила Володимирівна  Коновал.

Презентація Людмили Володимирівни «Бібліотека як науково-дослідна установа. Теоретичні та практичні особливості наукових бібліотекознавчих досліджень» цікаво і змістовно ілюструвала основні етапи досліджень, які проводяться бібліотекою, розкривала питання, що постають перед молодими дослідниками під час визначення предмета дослідження, основних етапів і методів. Формат онлайн семінару сприяв зацікавленій розмові дослідниці і студентів. 

        seminar praktykum 2 seminar praktykum 3

Першокурсники мали змогу отримати пряму консультацію від сучасного науковця-практика, представника наукової школи провідного бібліотечно-інформаційного і науково-дослідного центру України перед початком виконання власних локальних досліджень, які передбачено програмою навчальної дисципліни.

За згодою  Людмили Володимирівни Коновал її авторська презентація у повному обсязі представлена у додаткових матеріалах електронного навчального курсу «Бібліотекознавство та історія бібліотечної справи».

Сподіваємося на подальші зустрічі та плідну співпрацю!

Інститут у соціальних мережах