Сесія онлайн

iba sesiya 12020 рік стрімко вніс свої корективи у життя людей та у студентське зокрема. Перехід на дистанційну форму роботи під час карантину поклав початок і дистанційним сесіям. Однак і у 2021 ці тенденції продовжуються. Тож під час зимової сесії до студентів 2-4 курсу приєдналися і наші першокурсники.

Викладачі кафедри до завдань підійшли виважено та максимально прозоро. Іспити відбувалися в системі електронних навчальних курсів Університету Грінченка на платформі MOODLE та включали тестові питання різних рівнів складності. Усі студенти були завчасно поінформовані про формат екзаменів та правила для студентів і викладачів: увімкнені камери, завдання в ЕНК та підведення підсумків. Тож проблем під час сесії не виникло, а викладачі та студенти були раді бачити один-одного.

А своїми враженнями від сесії онлайн діляться студенти 1-3 курсів освітньої програми Інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

Марічка Гончарова, студентка 1 курсу:

«Так як це була моя перша сесія, звісно було трохи лячно, особливо від того, що ми не мали уявлення як це усе буде проходити. Але на консультаціях викладачі все детально пояснили і перелік орієнтовних питань допоміг якісніше підготуватися. Загалом іспити були не дуже складними, зрозумілі завдання і цілком достатньо часу для їх виконання. Уся група впоралася добре. Тепер ми точно може вважати себе повноцінними студентами.»

Свої думки виклала і студентка 2 курсу Діана Лазарчук:

«Зимова сесія для нас стала вже другою, яка відбувалася в онлайн форматі. На цей раз я зовсім не переживала і навіть була задоволена тим, що екзамени буду здавати саме таким чином. Однак, треба зауважити, що під час одного екзамену трапився технічний збій, що, звичайно, схвилювало і  студентів, і викладача та усе завершилося добре.Тож ми цілком задоволенї сесією під час дистанційного навчання, адже наша група дуже гідно з нею впоралась і отримала високі бали.

Ми мали такі ж самі завдання та відповідно готувалися, як і до сесії в університеті, тож я не відчула разючих змін і задоволена роботою нашої групи, а також вдячна викладачам, які так якісно підготували для нас завдання.»

Анастасія Бабенко ділиться враженнями від імені 3 курсу:

«Онлайн сесія, це, звісно, не те, що в аудиторії. Якщо в кабінеті ти переймаєшся лише за відповідь, то на дистанційному екзамені ще й турбуєшся про те, щоб не зник інтернет та жодні технічні несправності не завадили. Але, як кажуть, вдома навіть стіни допомагають.  Ця онлайн сесія нічим не відрізнялась від минулорічної літньої. Все швидко, мобільно. Здав, і вже майже одразу бачиш власний результат у своєму ЕНК.  Хоч і цей формат залишається емоційним та тривожним від початку до кінця. Але, завдяки тому, що процедура проведення гарно налаштована під студентів та викладачів, дискомфорт зводиться до мінімуму. Тому, однозначно, враження від цьогорічної онлайн сесії у групи досить позитивні. Жодних нарікань та зауважень.»

Вітаємо наших студентів з успішним завершенням зимової сесії та бажаємо цікавих канікул і швидкого повернення в аудиторії Грінченкового університету!

Сесія онлайн