Відзначення Лідерів 2020 року в Інституті журналістики

23 лютого 2020 р. на засіданні Вченої ради Інституту журналістики відбулося урочисте вітання структурних підрозділів і науково-педагогічних працівників інституту, які стали переможцями за результатами рейтингу Київського університету імені Бориса Грінченка «Лідер року».

Вже четвертий рік поспіль за результатами рейтингу кафедра бібліотекознавства та інформології посідає І місце серед структурних підрозділів інституту та 12 місце серед понад 40 структурних підрозділів університету. Цей показник є сукупністю оцінювання діяльності науково-педагогічних працівників кафедри за такими показниками як  науково-дослідна та міжнародна діяльність, професійний розвиток та викладацька діяльність.

LR KBI LR Stambol

До трійки лідерів Інституту журналістики за персональними показниками цього року увійшов доцент кафедри, кандидат історичних наук І.І. Стамбол (412 балів у рейтингу). Кафедра вітає Ігоря Івановича із такими високими показниками і бажає наснаги у викладацькій, науковій та міжнародній діяльності, творчого натхнення у проведенні досліджень!