Шановна Маріє Володимирівно, вітаємо Вас з Днем народження!

DN MakarovaВід щирого серця хочемо побажати здоров'я, щастя та удачі. Нехай будинок Ваш буде сповнений достатку і затишку, нехай життя буде наповнене тільки яскравими фарбами, веселими нотами та красивими квітами. Бажаємо, щоб Ваше життя було обкутане чудовими подіями й повною гамою добрих відчуттів! Нехай міцне здоров’я дозволить відчувати все нові і нові враження від привітних зустрічей, подорожей і пригод. Бажаємо Вам підтримки близьких, душевного спокою і багато радості! Нехай в житті буде багато радості, посмішок і сміху. Удачі та натхнення Вам! 

З повагою та любов’ю колектив кафедри бібліотекознавства та інформології.

 

Бажаємо Вам – Маріє Володимирівно, перш за все міцного здоров'я, активного  життя, яке сміливо можна буде назвати студентським, а також завжди бути в оточенні тільки люблячих людей та щирих посмішок!

З повагою другокурсники.

В радісний і світлий день народження хочемо побажати Вам – Маріє Володимирівно, щасливого сьогодні і радісного завтра, чудових мрій та їх здійснення! Хай кожен день приносить веселий і гарний настрій. Життя хай повниться задушевними зустрічами і плідною працею! Щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині, натхнення і творчості для душі! Хай сонце заглядає у вікна, а щастя — в серце. Зі святом!

Від щирого серця Ваші студенти третього курсу.

Шановна Маріє Володимирівно!

Ваша дбайливість, щирість та  безпосередність дозволяє відчувати себе поряд з Вами, як вдома! Бажаємо нескінченного творчого натхнення в усіх сферах, а також злагоди у Вашому домі! Нехай в житті будуть усі можливості для здійснення мрій! Дякуємо за підтримку та безмежне розуміння!

Щиро Ваші четвертокурсники.

Марія Водимирівна, вітаємо Вас з ювілеєм! Вся наша група дякує Вам за вашу нелегку та відповідальну працю, терплячість і мудрість. Ми бажаємо Вам безмежно міцного здоров’я, миру, благополуччя, невтомності та нових здобутків у повсякденній відповідальній діяльності. Бажаємо успішного здійснення всіх професійних і особистих задумів та гарного почуття гумору, яке так допомагає в житті. Нехай всі складнощі відступають, а приємних подій у вирі життя стає дедалі більше.️

Завжди Ваші магістри.

Інститут у соціальних мережах