Зустріч з майбутніми науковцями

DSC 003820 жовтня 2016 року відбулась настановна конференція з учнями – членами Малої академії наук учнівської молоді Київської області. До участі у конференції долучився Інститут журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка.

На наукове віче в Київський Національний авіаційний університет прибули учні 9–11 класів із різних регіонів Київщини, слухачі, кандидати та дійсні члени Київського обласного територіального відділення МАН України. Понад 450 учасників – науковців, вчителів, керівників учнівських науково-дослідницьких робіт, студентів та школярів стали активними слухачами і доповідачами настановної конференції. У роботі конференції взяла участь президія Малої академії наук учнівської молоді.

До участі у настановній конференції долучився Інститут журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка. Романченко І. Г., кандидат історичних наук, доцент кафедри бібліотекознавства та інформології на секції історії виступила із доповіддю «Методика пошуку наукової інформації в електронних бібліотеках України». Учні та їх наукові керівники щиро подякували за надану інформацію і виявили бажання щодо подальших консультацій з науковцями кафедри бібліотекознавства та інформології у питаннях вивчення пошуку наукової інформації у автоматизованих бібліотечно-інформаційних системах, реферативних та повнотекстових базах даних провідних електронних бібліотек України для написання конкурсних наукових робіт.

Джерело.