Бібліотекознавчі студії, присвячені пам’яті професора Михайла Семеновича Слободяника

slobodyanyk15 грудня 2016 року в Інституті бібліотекознавства Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського відбулись Другі бібліотекознавчі студії, присвячені пам’яті професора Михайла Семеновича Слободяника.

Михайло Семенович Слободяник – відомий вчений і педагог, український бібліотекознавець, документознавець і бібліографознавець, доктор історичних наук, професор, член Академії наук вищої освіти України, член-кореспондент Міжнародної академії інформатизації.

IMG 20161215 142216 1Вшанувати пам'ять друга і учителя та обговорити актуальні питання вітчизняного бібліотекознавства і документознавства зібралися представники різних ВНЗ України – Національної академії керівних кадрів культури і мистецтва, Харківської державної академії культури, Київського університету імені БорисаГрінченка, провідних бібліотечно-інформаційних установ – Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого, Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В.О.Сухомлинського, Центрального державного архіву зарубіжної україніки тощо.

У студіях взяла участь завідувач кафедри бібліотекознавства та інформології Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор наук із соціальних комунікацій, старший науковий співробітник Олена Воскобойнікова-Гузєва. Олена Вікторівна присвятила своюдоповідь питанням використання концепцій Михайла Слободяника в процесі викладання базових дисциплін для бакалаврів і магістрів зі спеціальності «029 Інформаційна, бібліотечна та  архівна справа».

Докладніше про виступи та обговорення під час студій можна дізнатися на сайті Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського.