17903333 1314851655270964 4132430467336012793 n6-7 квітня 2017 р. відбувся ІІ Форум молодих бібліотекарів Української бібліотечної асоціації «Бібліотека в тренді», ініціатором та організатором якого виступила Молодіжна секція УБА за партнерської підтримкиМіністерства молоді та спорту України,Науково-технічної бібліотеки КПІ ім. Ігоря Сікорськоготакомпанії «Антиплагіат».

Учасником Форуму стала студентка ІІ курсу напряму підготовки 6.020102  «Книгознавство, бібліотекознавство і бібліографія» Олеся Терлецька.
Захід проводився на базі Студентського простору BelkaНауково-технічної бібліотеки ім. Г. І. Денисенка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

З вітальним словом на відкритті Форуму виступив заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема.

Загалом у Форумі взяли участь молоді та активні бібліотекарі з різних куточків України, а також бібліотекарі з Румунії, Хорватії, Словенії та Польщі, які поділилися своїм досвідом роботи.

Після завершення робочої програми була влаштована екскурсія та вечірка.

Детальніше про захід читайте тут.

Терлецька Олеся
студентка ІІ курсу