Майбутні бібліографи взяли участь у семінарі «Основні напрями бібліографічної роботи: теорія і практика»

WVmjJimRHWM 120 вересня студенти 2 курсу групи ІБАб-1-16-4.0д спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» відвідали семінар «Основні напрями бібліографічної роботи: теорія і практика», який провела Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого.

У рамках семінару були розглянуті питання науково-бібліографічної діяльності бібліотек України, досвід інформаційно-бібліографічного обслуговування в зарубіжних країнах, проведені лекції-консультації щодо видавничого оформлення бібліографічних видань, бібліографічного опису багатотомних та серіальних видань тощо.

На семінарі були присутні відомі в професійному середовищі бібліографи, бібліотекознавці та інші працівники провідних бібліотек України.

Студенти взяли участь в обговоренні різних тем, познайомились та поспілкувались з провідними фахівцями галузі.

Дякуємо Національній бібліотеці імені Ярослава Мудрого за надану можливість бути присутніми на заході!

5yXXKBz-h9I

L 0Go-NI6cE 1