Грінченківці активно долучаються до світу музики

urodjMSODtI27 вересня 2017 року студенти I курсу групи ІБАб-1-17 відвідали бібліотеку Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського. До ознайомлення студентів із структурою та фондами документів долучились майже всі співробітники установи.

Грінченківцям дали можливість побачити не лише загальнодоступні примірники, а й провели до закритого відділу книгосховища, де зберігаються зібрання творів геніїв музичного світу ­–  І. С. Баха, Ф. Ліста, В. А. Моцарта та Ф. Шопена. Загалом студентів ознайомили з достатньо великою кількістю музикознавчої літератури, докладно розповіли про партитури, клавіри та дирекціони, представили видання з понад сторічною історією.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю з Національною музичною академією України імені П.І. Чайковського та щиро вдячні за цікаву екскурсію!

студентка І курсу
групи ІБАб-1-17