Засідання кафедри 29 вересня 2017 р.

29 вересня 2017 р. відбулося засідання кафедри бібліотекознавства та інформології, на якому були присутні: завідувач кафедри Воскобойнікова-Гузєва О. В., доцент Макарова М. В., доцент Cошинська В. Є., доцент Прокопенко Л. С., доцент Свердлик З. М., доцент Ісаєнко О. О., доцент Копанєва В. О., лаборант Падалка Г. В.

Під час засідання були розглянуті наступні питання:

1. Про дотримання Кодексу корпоративної культури Київського університету імені Бориса Грінченка.

2. Про призначення експертів проведення змістовно-наукової експертизи ЕНК.

3. Про затвердження білетів з дисциплін, які виносяться на атестаційний тиждень.

4. Про підсумки ІІІ Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Бібліотека і книга в цифровому медіасвіті».

5. Про участь у підготовці II Міжнародної науково-практичної конференції «Соціальні комунікації в інтеркультурному просторі».

6. Різне.